• Nové
Lis na cesnak Drvič,z Nehrdzavejúcej Ocele lis na Cesnak Rocker - Presné Kuchynské pomôcky Cesnak Chopper Cesnak Mincer s Silikónové Cesnak Škrabka,Vajcia Oddeľovač Filiter Nástroje Pre Vás (Čierna/Sliver)

Lis na cesnak Drvič,z Nehrdzavejúcej Ocele lis na Cesnak Rocker - Presné Kuchynské pomôcky Cesnak Chopper Cesnak Mincer s Silikónové

€ 4.16
Suma
Tova je k dispozícii

[NOVÝ DIZAJN lis na CESNAK] vyzýva Zakrivené valcované dizajn, pohodlné rukoväť, viac práce-ukladanie než tradičné nehrdzavejúcej ocele lis na cesnak, Každý sa môže použiť aj ľahko, a aby to tak Zábavné. 【 PREMIUM NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE CESNAK MINCER CRUSCHER SÚPRAVY S SILIKÓNOVÉ CESNAK, ŠKRABKA A VAJEČNÉ SEPARATOR] vyzýva - Naše lis na Cesnak je veľmi trvanlivý, odolný proti korózii a nebude hrdza, ani zlomiť.Cesnak škrabka je Vyrobená z Vysoko Kvalitného silikónu,Gadget Nástroj Vajcia Oddeľuje Bezpečnosti a ochrany životného prostredia, využívanie potravín-stupeň šetrné k životnému prostrediu plastové, non-jedovaté neškodné.Môžete Vychutnať Šťastný Varenie čas. 【AKO POUŽÍVAŤ] vyzýva Na lis na CESNAK - Len a A mierne a späť hojdacia pohybu, ľahko rozdrviť alebo mince cesnak ,SILIKÓNOVÉ CESNAK ŠKRABKA-Jednoducho miesto, niekoľko kúskov cesnaku strúčiky v tube and roll a späť, kôra strúčiky v sekundách.VAJCIA SEPARATOR - tak dlho, Ako rozbité vaječné škrupiny, do benzínu, môžete vyčlenenie vaječný bielok vaječný bielok, ľahké a jednoduché. 【TAK ĽAHKO VYČISTIŤ A ULOŽIŤ lis na CESNAK SADY] vyzýva Len jednoducho opláchnuť pod tečúcou vodou alebo beh cez umývačka riadu, umývateľné v Umývačke riadu.A Pretrite suchou handrou. 【 365 DNÍ ZÁRUKA] vyzýva Ak nie ste spokojní s vaším set, Prosím, kontaktujte nás naraz a my vám dá iného zadarmo alebo Vrátime vám.Kuchynské Doplnky Nástroje Z Nehrdzavejúcej Ocele Lis Na Cesnak Zázvor Drviča.Funkcia : . 1.Kuchyňa zázvor, cesnak, stlačte tlačidlo.Rýchle brúsenie.Úspora vášho času. 2.Ručné lisovanie a brúsenie. 3.Materiál z nehrdzavejúcej ocele.Potravinársky bezpečnosti materiálu.Trvanlivé a ľahko sa čistí. 4.Zakrivené plastová rukoväť.Pohodlné používanie.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria