• Nové
Polog Bazén Skimmer Net na Čistenie s Odolné Hliníkové Rámu, Rybník List Čistého pre Inground Bazén Nad Zemou Bazén a Rybník (Modrá, 13 Č Pól)

Polog Bazén Skimmer Net na Čistenie s Odolné Hliníkové Rámu, Rybník List Čistého pre Inground Bazén Nad Zemou Bazén a Rybník (Modrá,

€ 2.97
Suma
Tova je k dispozícii

????【VEĽKÉ SIZE] vyzýva - 13" veľký bazén listov čistý pomáha vyčistiť bazén efektívnejšie, šetrí váš čas. ????【ODOLNÉ MATERIÁLY] vyzýva - dip sieť pre bazén s hliníkovým rámom je zabalené s heavy-duty plastové, silnejšie ako čisté plastové jeden. ????【JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE] vyzýva - bazén chybu skimmer net bude pohybovať sa rýchlo vo vode a efektívne čistenie opadané lístie a iné nečistoty. ????【UNIVERZÁLNE NAVRHNUTÝ] vyzýva - Tento bazén povrch čistý môže byť pripojený k 1-1/4" štandardné bazén pól (Tyč nie je súčasťou balenia). ????【VIACERÝCH APPLIACTION] vyzýva - Vhodný pre čistenie inground a nadzemných bazénov, rybníkov, horúcej vane, fontány alebo veľké ryby nádrže.Polog bazén skimmer je dobrým pomocníkom pre čistenie bazéna!.To bude zápas väčšinu štandardných bazén pól.hliníkový rám zabezpečí jej dlhú životnosť a pomôže celý rok.Polog bazén skimmer je dobrým pomocníkom pre čistenie bazéna!To bude zápas väčšinu štandardných bazén pól.hliníkový rám zabezpečí jej dlhú životnosť a pomôže celý rok.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria