• Nové
WOWOW Kuchynské Batérie s Postrekovač, strhnúť Kuchynské Batérie s Dvojakú Funkciu Postrekovača, Jeden Rukoväť, Únik Zadarmo 360 Stupeň Rotatory Elegantné Gooseneck Kuchynské Batérie (Chrome)

WOWOW Kuchynské Batérie s Postrekovač, strhnúť Kuchynské Batérie s Dvojakú Funkciu Postrekovača, Jeden Rukoväť, Únik Zadarmo 360

€ 28.00
Suma
Tova je k dispozícii

Chrome Dokončiť Design Patent : pull-down kuchynský drez kohútik v shiny chrome prevedenie s vynikajúcou remesiel; Hus-krk, kohútik s elegantným vysokým oblúkom, moderný a krásna, pridá klasický 5-ročnej ZÁRUKY a PODPORY ZÁKAZNÍKOV sú ponúkané.Je pokrytý 90-dňová obmedzené vrátiť.KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM vaše ID Objednávky.Tento postrekovač hlavu ponúka klasické stream mód, ktorý môže plnenie pot, rýchlo a bez drmolit a odkvapkávať.Väčší Prúd Vody pre Všetkých-univerzálne Použitie.Zlepšenie efektívneho využívania Vody (Až 50%).Viac cielené sprej, ktorý vám pomôže opláchnite riadu, čistenie ovocia a zeleniny, alebo odstrániť prilepené na potraviny, ktoré sme urobili, je jednoduchšie urobiť všetko.Lepšiu Filtráciu Bez Netesnosti alebo Nadbytku minerálnych látok. 1 Otvor - Nie je potrebné používať zahrnuté paluba, doska pri inštalácii. 3 Otvor Použiť priložené paluba, doska skryť 2 prázdne bočné otvory. 90-stupňový dizajn,nemusíte sa starať o batérie je príliš blízko k stene.Vysoká kvalita ABS aerator s secuirty NSF certifikácia.Používame hrdzi a korózii odolný aerator pomôcť kontroly prietoku vody, ale aj na ukladanie vody.To je dôležité pre dlhodobú životnosť a celkové hospodárenie s vodou.Kvalitné hadice na vodu s zabezpečenia NSF certifikácia.Viac odolné voči vysokej teplote.Jednoduché pripojenie kohútikov bez náradia. 1 x Kuchyňa Kohútik. 1 x Palubnou Doskou. 1 x Gravity Ball & 1 Pár Rukavíc. 1 x Príručka pre Používateľa A 1 Sada Montážne Príslušenstvo. 1 Nastavte Teplej a Studenej Vody Hadice.Paluba, doska za predpokladu pre 1 alebo 3 otvor inštalácia, nie je potrebné sa obávať škaredé diery problém.Špeciálne optimalizovaná hmotnosť retrakcia systém môže nechať sprej hlavu presne sedieť na náustok po použití.Vysoký oblúk 360-stupňový otočný náustok pre plný drez, prístup a vynikajúci vôľa, vytiahnite postrekovač zabezpečuje vysoký tlak prietok vody.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria