• Nové
Abbery Navrhnuté pre iPhone 12 Mini Planéty prípade, Jasné, Mäkké TPU Pružné Gumené Hviezdy, Mesiac Prípade Kompatibilný pre iPhone 12 Mini 5.4 (Planéty)

Abbery Navrhnuté pre iPhone 12 Mini Planéty prípade, Jasné, Mäkké TPU Pružné Gumené Hviezdy, Mesiac Prípade Kompatibilný pre iPhone

€ 3.50
Suma
Tova je k dispozícii

????【Jedinečný elegantný Dizajn] vyzýva Tomto prípade je vyrobená z mäkkej jasné, silikónové TPU.Používa planéte vzor dizajn.Krásne a elegantné.Jasné prípade dizajn , hviezda a mesiac bude krajšie zobrazovať na vašom Telefóne.Vzhľadom na 100% ručne vyrobené, každý telefón prípad je jedinečný. ????【Kvalitný Materiál] vyzýva z číreho TPU a silikónového materiálu.Mäkké TPU robí v prípade hladké a mäkké handfeel a vysoká transparentnosť.Nie je ľahké žltá, keď sa používa na dlhú dobu.Náš telefón prípade je super mäkké,Jednoduché na inštaláciu a odstránenie. ???? 【Oznámenie] vyzýva vezmite Prosím na vedomie, pred nákupom : Vzhľadom na tento telefón prípadoch je vyrobený ručne, planéty poloha každom prípade je mierne odlišná. 【Kompatibilné] vyzýva Kompatibilný s i Phone 12 Mini(5.4") LEN, podporu bezdrôtového nabíjania.Presné výrezy pre úplný prístup k všetky Tlačidlá, foto-video, Reproduktory, a Porty .Jednoduchá inštalácia a odstránenie. 【Doživotná Záruka] vyzýva, Ak máte nejaké otázky kvality alebo otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás, odpovieme vám počas teda 12 -.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria