• Nové
Premium Hrnček Držiak Pod Skrinku, Pohár Stojan Pod Pult, Závesné Háky Stojan pre Hrnčeky, Šálky Kávy, Kuchynské Potreby Displej, Sada 2 (Čierna) (2 Pack-4 Háčiky)

Premium Hrnček Držiak Pod Skrinku, Pohár Stojan Pod Pult, Závesné Háky Stojan pre Hrnčeky, Šálky Kávy, Kuchynské Potreby Displej,

€ 3.85
Suma
Tova je k dispozícii

【HRUBŠÍ MATERIÁL] vyzýva hrnček organizátor stojan je vyrobený z vysoko kvalitnej železa, ocele, hrubšie ako ostatné držiak a silné nosné.Povrch je potiahnutý čiernou farbou, hladké a jemné, silné textúry.Skvelé pre každodenné použitie a domáce dekorácie. 【JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA] vyzýva Prichádza s skrutky vhodnej dĺžky v balení, len s screwdrive, môžete ľahko skrutka pod skrinka alebo police bez obáv z poškodenia kabinetu panel. 【VEĽKÝ PRIESTOR ŠETRIČ] vyzýva Našich hrnček háčiky veľkosť je 6.7" x 4.9" x 1,8", 4 háčiky každej police, 2 stojany s 8 hákov.Veľkosť je ideálna, hrnček, háčiky sú dostatočne ďaleko od seba, od háčikov, dosť pre vás, zavesiť, hrnčeky, ktoré je skvelý nápad pre malé kuchyne, aby organizátor poháre a kuchynský riad. 【VIACÚČELOVÝ KUCHYNSKÝ HÁČIKY] vyzýva Vhodná pre zavesenie hrnčeky, šálky kávy, kuchynským riadom, dishcloths, atď., aby kuchyni vzhľad elegantné a čisté. 【100% ZÁRUKA SPOKOJNOSTI] vyzýva Vaša spokojnosť je náš sledovaný cieľ.Ako zodpovedný predávajúci, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste 100% SPOKOJNÍ, oznámte nám to a náš služby zákazníkom tím vám pomôže vyriešiť všetky problémy, kým ste spokojnosť.Veľkosť : 2 Balenia-4 Háčiky.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria