• Nové
Fresco Obrazy Zarámované Obrázky s Vysokým Rozlíšením 5 Zarámované Obrázky Zmes Antistatické Steny v Obývacej Izbe Umenie Jednoduchý Štýl Obrázka (Farba : Foto Farbu, Veľkosť : 30403.2 cm)

Fresco Obrazy Zarámované Obrázky s Vysokým Rozlíšením 5 Zarámované Obrázky Zmes Antistatické Steny v Obývacej Izbe Umenie Jednoduchý

€ 64.60
Suma
Tova je k dispozícii

【Vysoko kvalitné vlastnosti] vyzýva : povrch je ošetrený s anti-statické a anti-oxidačné, ktoré nie je ľahké byť kontaminovaný prach, a môže zabezpečiť, že farba nie je fade na dlhú dobu a je krajšie. 【Technológie povrchovej] vyzýva : 9-farba umelecké striekanie technológie, vysoké rozlíšenie výstupu, detaily obrazu sú jasne viditeľné, profesionálne plátno má hrubšie textúra a farba je odolná a svetlé. 【Kombinácia obrázkov] vyzýva : Tento jednoduchý štýl obrázok set pozostáva z 5 zarámované obrázky, môžete tiež zmeniť polohu voľne a ľahko zápas rôznych nábytok štýly. 【Štýl kolokačných] vyzýva : fotorámik výklad maľovanie cíti veľmi realistický a troch-dimenzionální.To je zavesená v high-end atmosféru obývacej izby, ktorá robí celý layout obývacej izby viac high-grade, a kvalita obrazu a farby sú dobre uzavreté. 【Platné miesta] vyzýva : Rôzne štýly nástenné maľby môže dokonale ozdobiť váš desktop, obývacia izba, kancelária, spálňa, kúpeľňa, atď.Je to vynikajúci darček pre zdobenie svojho domova.Veľkosť : 30*40*3.2 cm | Farba : Farebnú Fotografiu.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria