• Nové
XCEL Super Univerzálne Gumové Podložky s Silné Lepidlo, Veľké Vibrácie Tlmiace Podložky, Ideálny pre Vysoká práčky, Akustická Pena Podložky, Made in USA (1 Balenie - 60 x 8 x 1/2)

XCEL Super Univerzálne Gumové Podložky s Silné Lepidlo, Veľké Vibrácie Tlmiace Podložky, Ideálny pre Vysoká práčky, Akustická Pena

€ 12.78
Suma
Tova je k dispozícii

★1-Balenie 60" x 8" x 1/2" Premium Americký Vyrobené Gumy so Silnou Šupkou a Držať lepiaci podklad.Super jednoduchá inštalácia, Žiadne klince alebo pásky je podmienkou!. ★Naše Univerzálne Gumové Podložky majú skvelý Zvuk Tlmenie Vibrácií znižuje, a Izolačné vlastnosti.Naše Gumené podložky sú skvelé pre prevenciu škrabance na tvrdé povrchy.Môžu byť tiež použité ako cosplay materiálu!. ★Ideálny na Umývanie Strojov, Lodí, Nahrávanie Izby, Kancelárie, Cosplay, a Telocvične!. ★Odolné, Všestranný, Odolný voči Vode a Poveternostným vplyvom.Naše Gumené podložky fungujú perfektne pre mnoho rôznych aplikácií. ★XCEL Záruky, ak naše Gumené Podložky nestretlo sa vaše očakávania, dajte nám vedieť!.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria