• Nové
Bivisen CD/DVD Prípade Držiteľa, 128 Kapacita CD, VCD, Médiá, Peňaženky, Skladovanie, Držiak, Brožúry, Organizátor (Modrá)

Bivisen CD/DVD Prípade Držiteľa, 128 Kapacita CD, VCD, Médiá, Peňaženky, Skladovanie, Držiak, Brožúry, Organizátor (Modrá)

€ 4.20
Suma
Tova je k dispozícii

【Vysoko Kvalitný Materiál] vyzýva Bivisen Modré CD/DVD/VCD Prípade Peňaženka je vyrobená z trvanlivého, vlhkosti & roztrhnutiu Plast +PP film + netkanej textílie materiál pre dlhú dobu používať, chráni vaše CD/DVD dobre. 【Dokonalý Ľahký Dizajn] vyzýva Tenký a ľahký, ideálna veľkosť pre cestovanie a domov.To nie je veľký priestor vášho automobilu.Zanedbateľnej veľkosti a prenosné na auto, doma a cestovanie. 【Ľahko sa prenáša] vyzýva S remienkom na Ruku, zásobovanie ruku popruh na strane prípade umožňuje rýchlu prepravu a ľahko chytiť.Môžete nosiť tento CD prípade pohodlne počas výstavy alebo cestovanie. 【Humanized Dizajn] vyzýva Nový dizajn, inovované CD Tašky, môže sa drží okolo 120 Cd a zips môže byť uzavretá ľahko a dokonale. 【100% Kvality] vyzýva Naše CD prípade bol testovaný zákazníkov spätnú väzbu.To môže byť naplnený 128 Cd.Kvalita výrobkov je prísne strážných.Máme preskúmaných veľa zlievárne, a vybrala si najlepšie vynikajúci jeden.Ak nie ste 100% spokojní s našimi výrobkami, dáme vám plnú náhradu a odosielať vám nové produkt zadarmo.Na čo čakáte?Skúste to!.Robustný Účtovná Rukoväť.Transparentné PP Fólie pre Rýchle Vyhľadávanie.Ľahký Dizajn Môže Byť vykonané s Vami.Robustný Účtovná Rukoväť Priehľadného PP Fólie pre Rýchly Search Lightweight Dizajn Môže Byť vykonané s Vami.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria