• Nové
Spa Luxetique Spa Darčekový Kôš, Darčeková Sada pre Ženy - 15pcs Levandule Spa Koše, Relaxačné Spa Súprava Obsahuje perličkový Kúpeľ, Kúpeľ Bomby, Masážny Olej, Vaňa Set pre Ženy, Darčeky, Vianočné Darčeky pre Ženy.

Spa Luxetique Spa Darčekový Kôš, Darčeková Sada pre Ženy - 15pcs Levandule Spa Koše, Relaxačné Spa Súprava Obsahuje perličkový

€ 31.14
Suma
Tova je k dispozícii

[Natural Spa Darčekový Set] - Naše kúpele darčekový kôš je formulovaný s prírodnými zložkami, Slnečnicový Olej, Vitamín E a Levandule Esenciálne Oleje, ktoré hydratujú a osviežiť organizmus, a revitalizovať mysle a ducha. [Relaxačný Masážny Olej Levanduľa] - Naše levandule masážny olej zmiešaný na prírodné oleje pre terapeutické masáže a aromaterapia, a obohatený o levanduľa oleje vytvoriť upokojujúci romantická vôňa pre relax & odbúranie stresu.Skvelé pre telo masáž, športové alebo športové masáže, relaxačné masáže a ďalšie. [Krásne Handmade Darčeková Taška] - Naše krásne dekoračné taška z kúpeľa je ideálny ako darček alebo pre vlastné zhovievavý radosť.Tkaniny poľa môže byť použité v mnohých rôznymi spôsobmi, ako napríklad ukladanie rôznych položiek v prášok izby, kúpeľne a spálne. [Rozmaznávanie 15pc Domov Vaňa Set] - Kúpanie s voňavými a nádherné kolekcie luxury at-home spa produkty.Zahŕňa : Mydlo, Šampón, Bar, Levanduľa Masážny Olej, 2pc Vaňa Bomby, Sprchový Gél, perličkový Kúpeľ, telové Mlieko, telový Peeling, Kúpeľové Soli, Vaňa Puff, Telo Štetcom, Krém na Ruky, Suché Vlasy, Spp, Ručné Tote Bag. [Krásny Darček Set] - Naše vynikajúce obale a poistné produkty sú ideálne ako darček pre seba, alebo niekto milovaný.Darček na Narodeniny, Sviatky, Výročia, Vianoce, Deň matiek a Deň svätého Valentína.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria