• Nové
FaithHeart Severanov Viking Thor ' s Hammer Talizman Náhrdelník z Nehrdzavejúcej Ocele, Muži Ročník Originálne Šperky Nordic Viking Vegvisir Mjolnir Kompas Amulet Prívesok (Darčekové Balenie)

FaithHeart Severanov Viking Thor ' s Hammer Talizman Náhrdelník z Nehrdzavejúcej Ocele, Muži Ročník Originálne Šperky Nordic Viking

€ 6.65
Suma
Tova je k dispozícii

????????Ideálny Darček & Delicate Balenie???????? : Nádherný darček pre seba, svojich milovníkov, priateľom, vašej rodine (otec, mama, bratia, sestry) alebo iným ľuďom, vážení vám na narodeniny, Vianoce, zoznamka, povolanie, promócie, svadby, deň matiek/deň otcov, zapojenie, valentína a žiadne špeciálne termíny pre vás. 1 x Čistiaca Handrička. ????????Premium Viking Šperky pre Mužov/Ženy???????? : Faith Heart hrdo ponúka našim zákazníkom Viking šperky vyrobené z najlepších kvalitnej Nerezovej Ocele.Dali sme nadšenie a úsilie pre každú Viking šperky, ktoré produkujú najlepšie skúsenosti možné pre našich zákazníkov.Prívesok, veľkosť je 1.Vziať Spomienky svojimi Najlepšími Láske s Vami Bez Ohľadu na to, Kam Ísť.Položka musí byť vrátení v nové a nepoužívané stave.Tlač návratový štítok.Farby nemusia presne tak, ako vidieť na foto, v dôsledku odchýlky medzi počítačové monitory a voľným okom farebný rozdiel.❀Prosím, Pozornosť : 1.Package informácie : . ❀Faith Heart ŠperkyJedinečná Kvalita z Viery Gifts It je našou nádejou, že môžete nájsť zmysluplnú zbožné položku poklad pre život.Gravírovanie mien/dátum/miesta/čísla/špecifické slová, bude dobrý nápad. 316 L Nerezovej Ocele.Okrem toho, Špeciálne symboly môžu byť vyryté príliš.Tento produkt sa predáva výlučne Faith Heart Šperky, Faith Heart Šperky stojí za kvalitu všetko predávame.Na akékoľvek problémy, prosím, neváhajte nás kontaktovať.Symbol vernosť, oddanosť a láska, ponúkame náhrdelníky, náramky, prstene a iné vydrží na celý život.Na základe materiálu z mosadze alebo 316 L nerezovej ocele, pokovované s hrubšie zlato alebo ružové zlato alebo čierne zbrane lepšiu technológiu na povrchu. ❀Môžete kliknúť na "Faith Heart Šperky" vidieť naše ďalšie šperky, a tam je mnoho iných nových a unikátnych štýlov na výber z Faith Heart ŠperkyJedinečná Kvalita z Viery Darčeky.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria