• Nové
Homga Pro Bazén Skimmer Ekonomiky Triedy so Silným Pól & EZ Klipy Zahrnuté Nad Zemou & Inground Bazény, Jemné Pletivo Vaku Odstraňuje Všetky Nečistoty! (Nerezová Oceľová Tyč)

Homga Pro Bazén Skimmer Ekonomiky Triedy so Silným Pól & EZ Klipy Zahrnuté Nad Zemou & Inground Bazény, Jemné Pletivo Vaku Odstraňuje

€ 5.59
Suma
Tova je k dispozícii

【Ušetriť Čas a Úsilie] vyzýva Čistenie váš bazén je teraz vietor s bazénom skimmer.Je vybavený odolná jemné oka čistý, ktoré môžu chytiť aj menšie list, užitočné pre vás vyčistiť nečistoty z bazén ľahko a rýchlo, takže sa len krištáľovo čistou vodou!. 【Robustný Materiál] vyzýva bazén skimmer čisté funkcie odolný plastový ráfik s robustný jemné oka, a zaoblené hrany zabezpečiť, aby nedochádzalo k poškodeniu vo vnútri bazéna.Hliníkovej zliatiny pól nebude ohnúť alebo zlomiť pod zaťaženie, ale je ľahký a ľahko manévrovať. 【Jednoduchá Inštalácia] vyzýva je Inštalácia hračkou v priebehu iba minútu.Tento bazén skimmer sa skladá z skimmer netto 4 pripojenie sekcií a rukoväť.Stačí pripojiť všetky kusy jeden po druhom, a tie sú dobré ísť!Ideálny bazén cleaning tool pre každý bazén majiteľa. 【Multi-purpose] vyzýva Náš bazén skimmer net je ideálny pre každodennú údržbu bazénov, záhradných rybníkoch, ryby nádrže, lenivý kúpele, horúcej vane alebo fontány, zbierať veľa rôznych plávajúce častice ako deka burín, mŕtvy hmyz, lístie, vlasy, a ďalšie. 【Veľkosť produktu] vyzýva Skimmer Čistý Veľkosť : 10.8 x 9.4 cm.Hliníková Tyč, Plná Dĺžka : 47.2 palec, a každý oddiel veľkosť je 9.4 cm.Homga ponúkajú 100% spoľahlivé vrátenie peňazí alebo výmenu záruka, takže ak máte nejaký problém o bazén čisté, stačí nás kontaktovať o pomoc.Rozmery : .Teleskopická Hliníková Tyč Pletivo Vaku Nastaviť Úplné Dĺžka : 60 palcov.Oka Rozmery Tašky : 10.8x13.6 palcov.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria