• Nové
Osvetlené make-up Zrkadlo, MILLA Hollywood Zrkadlo s 14 Stmievateľné LED Žiarovky, 3 Farby Režimy Zrkadlo na líčenie, Citlivé Dotykové Ovládanie, 20 x 17, Odnímateľný 10X Zväčšenie, Biela.

Osvetlené make-up Zrkadlo, MILLA Hollywood Zrkadlo s 14 Stmievateľné LED Žiarovky, 3 Farby Režimy Zrkadlo na líčenie, Citlivé Dotykové

€ 15.75
Suma
Tova je k dispozícii

❣️ [Ideálna Veľkosť&Elegantný Dizajn]Na osvetlené zrkadlo na líčenie má veľké rozmery, 20" x 16,5" môže dokonale skloňovať celú tvár a hornej časti tela, ktoré vám pomôžu dosiahnuť bezchybný profesionálny make-up a skontrolujte, či vaše oblečenie.Rám a základne sú vyrobené z silné kovové, nech LED zrkadlo odolnejšie a hodné. ???? [3 Farby Režimy&Ajustable Jas] odborné márnosť make-up zrkadlo je obklopený 14 svetlé dlhá životnosť LED žiarovky s viac ako 100000 hodín životnosť, takže nikdy nebudete musieť nahradiť.Žiadne teplo aj po dlhom používaní.Okrem toho, osvetlené zrkadlo, 3 farby režimy(prírodné svetlo/teplé svetlo/studené svetlo) a nastaviteľný jas, zabezpečuje váš bezchybný make-up, aj v noci. ???? [Citlivé na dotyk Ovládanie&Smart Funkcia Pamäte], kliknite na tlačidlo, prostredné senzor prepnúť jednoducho pre zapnutie/vypnutie na osvetlené zrkadlo, ľavé " M " pre meniace farbu svetla.A dlho stlačte pravé " P " pre nastavenie ideálny mäkký jas na ochranu očí.Pamäťová funkcia udržuje vaše osvetlené zrkadlo nastavenie rovnakom režime, ktorý ste použili naposledy. ???? [Ideálny Darček pre Dámy a Páni] Na osvetlené make-up zrkadlo s odnímateľnou 10 X lupy, sľubuje ultra-jasné podmienky pre ženy obrys ich make-up, trhať ich obočie alebo prax účesy.To je tiež skvelé pre mužov, pri holení alebo tweezing.Perfektný darček a elegantná dekorácia do vašej izby. ???? [Bezpečnosť Zaručená&100% Spokojní Služby] hollywood make-up zrkadlo je moc tým, 60" extra dlhé 12 V UL certifikované adaptér.Každé zrkadlo je zabalený veľmi starostlivo s viacerými hrubé obalové materiály na zaistenie bezpečnosti.A budeme mať všetku zodpovednosť za akékoľvek problémy s vašimi zrkadlo, keď sa to stane.Prosím, neváhajte a kontaktujte nás, keď sa to stane, dostanete odpoveď v priebehu 12 hodín.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria