• Nové
U-tvarované Nail Clipper, False Nechty Fréza, Falošné Nožnice na Nechty, Nechtový Tip Zastrihávač pre Umelé, Nail Art, Manikúra Nástroje, Profesionálne Klip Nástroj S mierkou, 3 Voliteľné Farby (Čierna)

U-tvarované Nail Clipper, False Nechty Fréza, Falošné Nožnice na Nechty, Nechtový Tip Zastrihávač pre Umelé, Nail Art, Manikúra

€ 2.80
Suma
Tova je k dispozícii

【Popisy] vyzýva Profesionálna manikúra nástroj pre Nail art Akryl False Nechty / Umelé Nechty / Prírodné Nechty.Ostré hrany rezu nechty do žiaduce, dĺžky a Čo viac, nechtov klipy má 3 voliteľné farby, balíku, ruža červená a biela. 【Tri Spôsoby, ako Využiť] vyzýva 1, francúzsky-cut : uhol medzi nožom a nechtov je väčší ako 90 stupňov. 2, Námestie-cut : noža je kolmý na nechty kus. 3, Round-cut : uhol medzi nôž egge a falošný necht je menej ako 90 stupňov. 【Poznámky] vyzýva Vzhľadom na iný monitor a kamery, svetlá, môže spôsobiť mierne farebné odlišnosti.Vďaka za pochopenie!Prosím, dovoľte 1-2 mm chyba v dôsledku ručné meranie a uistite sa, že nemáte myseľ pred objednaním. 【Dobrú Službu] vyzýva Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás.Budeme sa snažiť vyriešiť ich pre vás v priebehu niekoľkých minút.Farba : Čierna.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria