• Nové
6 Pack Rýchle Odkazy,SMTUNG 304 Nerezovej Ocele Rýchle Odkazy Multifunkčné blokovací Karabína pre Kempovanie, Turistiku, Outdoor a Telocvični a pod. (25.9 Inch)

6 Pack Rýchle Odkazy,SMTUNG 304 Nerezovej Ocele Rýchle Odkazy Multifunkčné blokovací Karabína pre Kempovanie, Turistiku, Outdoor

€ 4.90
Suma
Tova je k dispozícii

✅【NAJNOVŠÍ VYLEPŠENÝ DIZAJN] vyzýva - Toto je najnovší dizajn 2020. Zlepšili sme štruktúre, aby bolo silnejšie.Rýchle prepojenia na reťaz/lano,pripojenia káblov; závitové-matica uzavretie pre väčšiu bezpečnosť.Jednoduchý a rýchly uzáver,užitočné pre uchytenie reťaze alebo kábel. ✅【MATERIÁL] vyzýva Vyrobené z 304 nerezovej ocele, ktorá chráni proti Hrdzavé a korózii,S vysokou pevnosťou, oceľové konštrukcie,Vybavené hladký povrch a zadarmo burr, bezpečné a spoľahlivé použitie, môžu byť používané voľne v daždi.(Poznámka) : nie železa alebo z Pozinkovanej ocele alebo 201 nehrdzavejúcej ocele. ✅【VEĽKOSŤ&nosnosť] vyzýva Na M7 rýchly odkaz je 2.59 palcový,Kapacita : 900lb. ✅【MULTIFUNKČNÉ APLIKÁCIE] vyzýva Tieto rýchle odkazy sú multifunkčné záväzné, vystrojenie & kotvenie hardvéru.Ideálny pre laná, reťaze, popruhy batoh, krúžok na kľúče, camping, turistiku, rybolov.(Upozornenie : Nie je určený na lezenie dobrodružstvo). ✅【STARAŤ-FREE ZÁRUKA] vyzýva - Vaša spokojnosť je všetko na nás.Cítiť sebaisto, vediac, ktoré ste vykonali bezpečný výber s našimi 30 dní 100% záruka vrátenia peňazí.(Poznámka) : Pred objednávke, prosím potvrď, že predávajúci je 【SMTung] vyzýva obchodu.Farba : 2.59 Palec.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria