• Nové
Bomine Hip Hop Nohavice Jean Reťazca Goth Punk Striebro Nohavice Reťaze Biker Ťažké Hrubé Peňaženky Vrecku Reťaze Striebro Keychains Telo Šperky pre Mužov a Ženy (Strieborný)

Bomine Hip Hop Nohavice Jean Reťazca Goth Punk Striebro Nohavice Reťaze Biker Ťažké Hrubé Peňaženky Vrecku Reťaze Striebro Keychains

€ 3.38
Suma
Tova je k dispozícii

Veľkosť : Pocket reťazca je 13.7 cm v prvej vrstvy, 20.4 cm v druhej vrstve, a 1,9 cm v lobster spona.Štýl je módne a nie je jednoduché zmiznúť.Produkt konštrukcia : je homár spona na jednom konci a plochým kľúčom na druhom konci, ktorý môžete upevniť si nohavice pás.Farba : Strieborná lumbálna džínsy reťazca nohy má z vás všestranný džínsy okolo,vrátane ostatných nohavice.Funkcia : Peňaženka reťazca punk je možné použiť ako dekoráciu na nohavice, alebo keď ste na sebe sukňu alebo batoh.Príležitosti : Ťažké hrubé nohavice vrecku reťazca môže byť použitý na hudobné festivaly, strany, street dance,rock,hip-hop fans, špeciálne festivaly alebo denný dekorácie trakmi, atď.Ak si vyberáte darček, toto vrecko reťazca je určite vhodná pre mužov a ženy okolo vás, budeme pack je krásne. ✔Bomine bola založená v roku 1997,ktorý obchodu, predovšetkým zaoberá módne doplnky pre ženy a dievčatá. ✔"Módne"je štýl Bomine.Jedinečný dizajn a vynikajúci vzhľad, vlastnosti výrobkov. ✔Môžete kúpiť telo, retiazky, náhrdelníky, náramky, ponožky, false nechty, a ďalšie štýly pre vás vyberať pre svoje vlastné. ✔Niekoľko VZOROVRôznych Prevedeniach v Jeden Súbor, Oko-lov a Očarujúce,Vyskúšať Rôzne Pár Každý Deň. ✔ Nádherné balenie-Bomine poskytuje nádherné balenie pre zákazníkov, takže si môžete dať to, aby vaši priatelia, rodina, manžel, kolegov, a tak ako prázdninový darček.Vždy majte šperky čisté a upratané. ✔RIADNE ZABALENÝnebudú Zachytené Spolu, Bez starostí, Ako Rozviazať Reťaze.Starostlivosť Pokyn ✔Keď Reťaz Je Vyrobená z Kvalitnej Zliatiny, Ak Máte Závažné Kovové Alergie, neodporúčame vám, aby Ste To Skúsiť. ✔Naše výrobky nie sú jednoduché zmiznúť, vysoko kvalitné spracovanie, verím, že Bomine nenechá.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria