• Nové
Bronz Vlnený Leštiaci Pad 5 palcový (Jemné) - podľa Rogue River Nástroje. - Leštenie, Nárazníkov, Dokončovacie, & Čistenie! Vyrobené v USA.

Bronz Vlnený Leštiaci Pad 5 palcový (Jemné) - podľa Rogue River Nástroje. - Leštenie, Nárazníkov, Dokončovacie, & Čistenie! Vyrobené

€ 4.90
Suma
Tova je k dispozícii

Veľmi jemné opakovane bronz, vlna pad na leštenie, čistenie, nárazníkov, & dokončovacie práce.Skvelé pre jemné drevo leštidlá, sklo čistenie, leštenie kovov, a to aj dotýkať sa vosk končí!.Vynikajúci pre morské a outdoorové použitie, ako aj kuchynský stôl!.Neopustím hrdze alebo škvrny na projekt páči, oceľová vlna.Zahŕňa jednu (1) poistné podložky, Vyrobené v USA.Týchto 5" priemer vankúšiky sú vyrobené s použitím vysoko výkonný bronzovej zliatiny oholil tvoria kovové vlny v poriadku stupeň cúval s textílie.Bronz a leštenie sú skvelé pre leštenie všetkých druhov kovové a drevené povrchy a ich súvisiace končí.Bronz a leštenie sú ideálny materiál pre okna a skla čistenie (nie je lepší materiál je k dispozícii na čistenie akvária sklo).Tieto vankúšiky možné použiť ručne alebo s orbitálnej stroj.Háčika a slučky alebo kôra-a-stick dodávky sú k dispozícii na mieste tak, aby podložky môže byť namontovaný na vlastné nástroje.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria