• Nové
EAXBUX Dieťa 3D Hollow Vankúš, Pamäťová Pena Podložke, Používané na Zabránenie s Plochou Hlavou Syndróm a Vedúci Podporu, Novorodenca Hlavu Tvarovanie Vankúš je Vhodný pre 0-12 Mesiacov veku Detí.

EAXBUX Dieťa 3D Hollow Vankúš, Pamäťová Pena Podložke, Používané na Zabránenie s Plochou Hlavou Syndróm a Vedúci Podporu, Novorodenca

€ 3.50
Suma
Tova je k dispozícii

[Baby Hlavu Tvarovanie Vankúš] Odporúča pediatra navrhnuté 3 D hollow dieťa vankúše na ochranu hlavy a podporu krku vedecky.EAXBUX dieťa vankúše, extra top triedy-pomalé oživenie mäkkej pamäťovej peny mix zakrivené duté dizajn pre zabezpečenie komfortu a zároveň efektívne tvarovanie tvar hlavy, podporu hlavy, zníženie tlaku na krku a chrbtice. [Upozornenie : Nie je Stroj Umývateľný] Ideálny Vankúš Veľkosť pre Novonarodené Dieťa(0-12 mesiacov), odporúča sa, ak chcete začať používať to čo najskôr, aby sa zabránilo s plochou hlavou od 1. deň.Nepretržité používanie najmenej 3 mesiace, bude účinný.Spanie na ľavej a pravej strane je vhodné. [Organické Bavlnené Tkaniny] Priedušná sekvenčné 3 D air mesh stavba udržiava studený vzduch, v lete a teplom vzduchu v zime. 100% Organickej Bavlny netkané textílie s hubou a to posilniť pocit odolnosť a odpruženie.Všetky naše bavlnené tkaniny pokrytie bol certifikovaný v USA.Chrániť vaše dieťa je jemná pokožka s hypoalergénne testand. [Ľahko ovládateľný] Efektívny dizajn je jednoduchý vložiť v každom kočík, rock n hrať, baby vyhadzovač, rocker, lebka postieľky posteľná bielizeň, správala, autosedačky alebo swing. 【Po-predajný] vyzýva Ak existuje nejaký problém do 1 roka, môžete ju vymeniť za novú.EAXBUX Dieťa 3 D Hollow Vankúš, Pamäťová Pena Podložke, Používané na Zabránenie s Plochou Hlavou Syndróm a Vedúci Podporu, Novorodenca Hlavu Tvarovanie Vankúš je Vhodný pre 0-12 Mesiacov veku Detí.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria