• Nové
50Ft LED Pás Svetla Hudbu, Synchronizovať Farby RGB LED Pásy 44-Tlačidlo Remote, Citlivé Vstavaný Mikrofón, App Kontrolované LED Svetlá Lano Svetlá, 5050 RGB LED Svetelné Pásy(APP+Diaľkové+Mic+3 Tlačidlo Switch)

50Ft LED Pás Svetla Hudbu, Synchronizovať Farby RGB LED Pásy 44-Tlačidlo Remote, Citlivé Vstavaný Mikrofón, App Kontrolované LED

€ 6.99
Suma
Tova je k dispozícii

【Viac User-Friendly Spôsoby, ako Ovládať Svoje Svetlá] vyzýva ① Stiahnuť aplikáciu (k Dispozícii na Google Play a i OS App Store) jas môžete nastaviť, zmeniť farby, zapnúť/vypnúť, RGB LED pásy ② Prichádza s citlivou vstavaný mikrofón v radič prepínač, svetlá budú pulzovať a zmeňte farby spolu s environmentálnymi zvuku a hudby ③ Prichádza s 44-tlačidlo 4 režim hudby IR diaľkový ovládač, LED svetelné pásy ④ 3-tlačidlo prepnúť na napájací kábel ak chcete zmeniť jas, farby, režim hudby. 【Exkluzívne Multi-funkčný 3-Tlačidlo zapnutie Svetla/Ovládací Box na Kábel Napájania] vyzýva na Rozdiel od všadeprítomné svetlo prepínač, 3-tlačidlo prepnúť nie je určený iba na zapnutie a vypnutie svetla, má tiež funkciu na zmenu LED pás svetla' farby a jas, zapnúť/vypnúť hudbu režimy. 【Inovované Najbezpečnejšie UL uvedené Napájací adaptér a káble] vyzýva 12 V ohňovzdorné sieťový adaptér, ktorý spĺňa väčšina zložitých a prísny UL noriem, vstavaný ochranný obvod bude automatické vypnutie napájania po aktuálnej je preťažený alebo skratuje. ② Káble tiež prešli UL testy a boli navrhnuté tak, aby boli odolnejšie. 【Nekonečné Aplikácie pre Domáce Dekorácie Interiéru, internátu, Dekorácie] vyzýva ①You môžete nastaviť časovač zapnutie/vypnutie svetiel s vašej obľúbenej farby, môžete tiež ovládať svetlo pásy v reagovať vzdialenosti 50ft cez telefón app. ② Prichádza s Mikrofónom režime, v ktorom môžete prehrávať hudbu cez telefón, mikrofón, potom svetlá budú meniť farby a pulzovať spolu.③ Led pásy svetlá sú ideálne pre spálne, koľaji izby, kuchyne, za TELEVÍZOR, okolo zrkadlá, zdobenie schodisko. [Nekonečné farieb na výber]V každej jednej LED jednotky sú 3 primárne indikátory LED (červená, zelená a modrá), ktoré môžete vytvoriť zmes milióny farieb, zmeniť na rôzne farby prostredie podľa vašej nálady. [Značne používané Príležitostiach]je dokonalý pás svetla pre spálne, koľaji izby, obchody & reštaurácie, kuchyne, bary, TV, projektor obrazovky, aby tabuľke, party, svadba, Vianoce, Halloween, a tak ďalej.Kick späť s fantastické farebné osvetlenie svete s Nexillumi.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria