• Nové
MOFREE Kompatibilný pre Galaxy Sledovať Active2 Pásma 40 mm 44 mm,20 mm Ručné Módne Elastické Korálkové Popruh Náramok Nahradenie Kompatibilný pre Samaung Galaxy Aktívny/Active2 hodinkám Ženy Dievča(Kávy)

MOFREE Kompatibilný pre Galaxy Sledovať Active2 Pásma 40 mm 44 mm,20 mm Ručné Módne Elastické Korálkové Popruh Náramok Nahradenie

€ 4.90
Suma
Tova je k dispozícii

【KOMPATIBILNÝ] vyzýva Módne Šperky Náramok Kompatibilný s Samsung Galaxy Aktívne 40 MM /Active2 40 MM 44 MM .To je jedna veľkosť sa hodí pre všetky druh, ktorý sa hodí pre 5.3"-6.7" zápästie (ženy). 【PERFEKTNÝ] vyzýva Toto Pásmo pre Galaxy Aktívne 40 MM /Active2 40 MM 44 MM náramok s odolné elastické lano úsek za ruku a pevne zachytiť okolo zápästia, ľahko sa nosí a upraviť, Č pracky potrebné.Ideálny Zámky na váš Active2 Rozhranie presne a bezpečne. 【UNIKÁTNE ŠTÝLOVÉ pre Aktívny/Active2 KAPELA] vyzýva Vyrobené z vysoko kvalitného prírodného kameňa, perlové perly a farebné kryštály, pomaly, leštené skúsený artificers, unikátne štýlové, hladké, pohodlné, krásne farby, ženské a elegantné vyzerajúce, zvýšiť svoju krásu, užite si svoj život. 【POHODE NAINŠTALOVAŤ] vyzýva Našich Active2 kapela s nehrdzavejúcej ocele konektory(rýchle uvoľnenie kolíky) sú odolné a robustné.Zámok na váš samsung Galaxy Aktívny/Active2 bezpečne s v balíku? 1 x MOFREE Náramok Kompatibilný pre Samsung Galaxy Aktívny/ Galaxy Aktívny 2 40 mm/44 mm.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria