• Nové
SvaTao Poistného na Stenu Papuče Obuvi Police, Vešanie Papuče Obuvi Stojan pre domáce Skrine, Dvere, Kúpeľne, Kuchyne, Obývacej Izby pre Črievičku Obuvi Uterák 4 KS ( Biela )

SvaTao Poistného na Stenu Papuče Obuvi Police, Vešanie Papuče Obuvi Stojan pre domáce Skrine, Dvere, Kúpeľne, Kuchyne, Obývacej

€ 4.90
Suma
Tova je k dispozícii

[ Easy Storage ] Na stenu obuvi rack je krásny a ľahký, vhodný pre flexibilné kombinácie.Môžete využiť stenu, za dverami a rohy na ukladanie papuče pre celú rodinu, tak, že zem už nie je chaotický. [ Jednoduchá Inštalácia ] Papuče Rack je odolná voči vode a vlhkosti-dôkaz, inštaláciu nie je potrebné udrel, a to bez poškodenia steny.Môžete sledovať inštalačné kroky, inštalácia je veľmi jednoduchá. [ Multifunkčné ] Stojane môžete odložiť topánky rôznych veľkostí, ako aj položky, ako sú vaňa uteráky a pot sa vzťahuje.Môže byť inštalovaný na kúpeľňa stenu, strane skrine, cez dvere, garážové alebo RV bez stopy. [ Jednoduché Na Použitie ] Táto topánka modul môže byť inštalovaný v primeranej výške podľa vašej výšky.Nemusíte sa zohnúť pri zmene obuv, môžete si dať na papuče zdvihnutím nohy. [ Pack Sady] Tento balík obsahuje 4 stojany na topánky.Môžete voľne kombinovať poskytnúť viac úspor pre vaše topánky.naše nástenné obuvi rack je krásny a ľahký, vhodný pre flexibilné kombinácie.Môžete využiť stenu, za dverami a rohy na ukladanie papuče pre celú rodinu, tak, že zem už nie je chaotický.Môžete sa rozhodnúť, kde chcete nainštalovať papuče rack podľa vašej výšky.Nemusíte sa zohnúť pri zmene obuv, môžete si dať na papuče zdvihnutím nohy.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria