• Nové
Baixin7 Kovové DND kocky Nastaviť D & D Dice Set pre Drak a Dungeon RPG Hra Striebro Smaragdovo Zelená Elf kocky (Zelená)

Baixin7 Kovové DND kocky Nastaviť D & D Dice Set pre Drak a Dungeon RPG Hra Striebro Smaragdovo Zelená Elf kocky (Zelená)

€ 8.04
Suma
Tova je k dispozícii

1. Vzhľad : módne a populárne zliatiny zinku kocky, s dragon scale dizajn a nádherné kovové vonkajšie svetlo, vytvoriť módny rolling dice.Kovové kocky sú veľmi pútavý a môžete získať veľa chvály na stôl a prinesie vám väčší pôžitok pri hraní hier. 2.Viacnásobné použitie : kocky sú použité v ploche RPG hry ako D & D (Dungeons and Dragons), Yahtzee, divoch sveta, Warhammer, Pathfinder, yahtzeee a mnoho ďalších role-playing hry.MTG, RPG, SHADOWRUN, tieň spustiť, Pathfinder, Heroscape, matematika, vyučovanie, atď. 3. Dar tvorivosti : kocky sú zabalené do nádhernej kovové polí, ktorá výrazne zlepšuje triede a zmysel pre módne výrobky.Výrobky nebudú stratené.Aj Búrka Kráľ bude páčiť.Tento kovové kocky by mala byť skvelý darček pre D & D hráčov vo vašom živote!. 4. Vlastnosti produktu : kovové kocky majú vynikajúce strane pocit, veľký a ľahko čitateľný čísla.D & D kocky sú štandardné veľkosti.Existuje 7 polyhedral kocky s mierne pearl lesk.Čísla sú vyryté na kocky, ktoré nikdy nevyblednú, pevné a opotrebovaniu, dobré kvality, môžu byť použité na mnoho rokov, a je vhodné na skladovanie a prepravu. 5. Zabezpečenie kvality : každý kocky je starostlivo vybrané manuálne pred balenie opustí továreň, a nie je dôvod na vrátenie záruky za 40 dní.Ak sa zobrazí kocky s chybné farby alebo tvaru alebo zomrieť set je stratené, prosím, kontaktujte nás pre nahradenie aby vaša 100% spokojnosť!.Farba : Zelená.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria