• Nové
PRANDOM Veľké Skladacie Skladovanie Nádob s Vekom [3-Pack] Textílie Skladacia Skladovacie Škatule Organizátor Nádoby, Koše Kocka s Krytom pre Domáce, Spálne, Skrine, Kancelárie Kráľovská Modrá(17.7x11.8x11.8)

PRANDOM Veľké Skladacie Skladovanie Nádob s Vekom [3-Pack] Textílie Skladacia Skladovacie Škatule Organizátor Nádoby, Koše Kocka

€ 17.85
Suma
Tova je k dispozícii

【Kvalitné] vyzýva Vyrobené z vysoko kvalitných polyesterových tkanín eco-friendly, tkaniny, odolný materiál, a to nemá žiadny zápach.Rukoväť je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, Nikdy hrdzou!. 【Módne Zberných nádob] vyzýva Navrhnuté tak, aby zodpovedali výzdoba interiéru a štýl v ktorejkoľvek miestnosti v domácnosti alebo kancelárii.Užite si relaxačnú atmosféru mäkké kráľovská modrá a prírodných biela neutrálna farebnosť. 【Úspora priestoru] vyzýva Robustný strane dizajn týchto nádob, skladacie, ktorý bude plne využiť svoj skrine, police, a tiež môžu byť zložené ploché aby ušetrili miesto, keď sa nepoužíva. 【Väčší Rozmer] vyzýva : V roku 2021 je nové zásoby,sme zvýšili úložný kontajner, rozmer 17.7"x 11,8"x 11,8"(45 x 30 x 30 cm),ktorá vám umožní držať oveľa viac veci ako oblečenie,hračky,časopisy,knihy a čokoľvek iné,je to veľmi pohodlné a praktické. 【NEBOJTE sa ZÁRUKA] vyzýva organizátor zberných nádob sú 3-krát dlhšiu životnosť ako lacné zberných nádob. 2 ročná záruka je ponúkané.Stačí kliknúť na obchod meno osloviť predávajúceho na akýkoľvek problém ,a budeme ponúkať lepšie riešenia.Skriňa & izba oblečenie skladovanie.Obývacia izba DVD a archivačné.Kúpeľňa tkaniva a ostatné skladovanie.Deti hračky, plyšové, alebo oblečenie skladovanie.Čistenie skladovacích kontajnerov.Pes, mačka, alebo pet hračka a liečiť skladovanie.Polica organizátori.Auta / vozidla s potravinami kontajnery & mnohé ďalšie praktické využitie.Kovová rukoväť je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, Nikdy hrdzou!.Extra hrubé celkovo bielizeň textílie poskytnúť trvanlivosti a pevnosti pre každodenné používanie a zabezpečiť vyššiu životnosť výrobkov.Lemované tenkou sivá mušelínu textílie.To sa ľahko čistí,stačí utrieť vlhkou špongiou alebo handričkou.Pevné PP dosky poskytujú antiseptické a moistureproof pre každé okno.PLUS, môžete prať ju priamo s vodou.Box sa dá jednoducho sklopiť, aby sme ušetrili miesto, keď sa nepoužíva. 3 x obdĺžnikovej karosérie, 3 x Dolnej Dosky 3 x Veko.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria