• Nové
Baixin Transparentné Živice D & D kocky DND Polyhedron KOCKY 7 dice Set Vhodný pre Dungeony a Drak Dymu DND kocky RPG (Role Playing Hry kocky Tieň Beží(Fialová)

Baixin Transparentné Živice D & D kocky DND Polyhedron KOCKY 7 dice Set Vhodný pre Dungeony a Drak Dymu DND kocky RPG (Role Playing

€ 12.94
Suma
Tova je k dispozícii

1. Vzhľad : módne a populárne kocky epoxidové živice kocky, s krištáľovo priehľadné dizajn a nádherné pocity kože a vonkajším svetlom, vytvoriť módny rolling dice, ktorý je veľmi pútavý.Môžete získať veľa chvály na stôl a prinesie vám väčší pôžitok pri hraní hier. 2. Každý balík má sedem Kocky : D4, D6, D8, D10, d%, D12 a D20. 3. Viacnásobné použitie : pre ttrpg hry, ako je D & D dungeon a drak, divoch sveta, doskové hry, stolové hry na hrdinov, ako D & D (dungeon a drak), SHADOWRUN, Pathfinder, divoch sveta, Warhammer, Yahtzee, Heroscape a mnoho ďalších role-playing, matematika, vyučovanie, kartové hry, conch kocky, atď. 4. Vlastnosti produktu : k životnému prostrediu, netoxické živice kocky nemajú charakteristický zápach.Napríklad kovové kocky majú nápadné písma a sú ľahko čitateľné čísla.D & D kocky sú štandardnej veľkosti.Existuje 7 polyhedral kocky s pearl lesk a transparentné, ako diamanty.Čísla sú vyryté na kocky, ktoré nikdy nevyblednú, pevné a opotrebovaniu, dobré kvality, môžu byť použité na mnoho rokov, vhodné na skladovanie a prepravu, a 100% z kocky sú vyrobené ručne. 5. Starať zadarmo kvality : každý kocky je vyrobený vynikajúce technológie, starostlivo vybrané a chránené nás pred dodaním, a nie je dôvod na vrátenie peňazí v plnej výške v lehote 40 dní.Ak existuje akékoľvek chybné kocky, prosím, kontaktujte nás, a budete úplne spokojní na 100% !.Farba : Ružová Fialová.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria