• Nové
Fintie Stene Doskou Kryt pre Google Hniezdo Vzdelávania Termostat 3rd 2nd 1. Generácie Odtlačkov prstov Odolná Stenu Mount [ Nie je Kompatibilný s Hniezdo E a Hniezdo Termostat 2020] (Matná Čierna)

Fintie Stene Doskou Kryt pre Google Hniezdo Vzdelávania Termostat 3rd 2nd 1. Generácie Odtlačkov prstov Odolná Stenu Mount [ Nie

€ 4.55
Suma
Tova je k dispozícii

【Kompatibility] vyzýva Našich 5,5 cm nástenné dosky krytu pracuje s Hniezdo Vzdelávania Termostat (1., 2. a 3. generácie).Nie je Kompatibilná s Hniezdo Termostat E, Hniezdo Termostat 2020 ).Prosím, informujte svojho hniezda model pred nákupom. 【Špeciálny Dizajn] vyzýva hniezdo vzdelávania termostat na stenu dosky dokonale vytvára moderný a štýlový vzhľad a prekryje predchádzajúce otvor alebo značka.Nádherné dekoračné kus je atraktívnejšie ako na bielu stenu dosky poskytované Hniezda. 【Jednoduchá Inštalácia] vyzýva Naše hniezdo vzdelávania termostat výbava auta je možné ľahko nainštalovať.Netreba maľovať, alebo robiť nejaké prestavba práce na inštaláciu dosky. 【Premium Materiál] vyzýva Vyrobené z pevného, odolného Polykarbonátu, Fingerprint Odolné s dlhou životnosťou. 【Balík] vyzýva Vrátane 5.5*5,5 cm (14*14 CM)hniezdo vzdelávania termostat na stenu dosky krytu a skrutku niektoré sady.Poznámka : hniezdo vzdelávania termostat nie je súčasťou dodávky.Farba : Matná Čierna.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria