• Nové
Drevo je svetlo pet mačka, pes Drevo je Čierne svetlo Blesku mačka Ringworm Detektor,Lekár Pet Moču Detektor,Analýzu Pokožky Pes, Mačka Starostlivosť o Posteľ Chyba, Skontrolujte.

Drevo je svetlo pet mačka, pes Drevo je Čierne svetlo Blesku mačka Ringworm Detektor,Lekár Pet Moču Detektor,Analýzu Pokožky Pes,

€ 8.25
Suma
Tova je k dispozícii

▶Čo je mačka, Ringworm ?Mačka Ringworm je vysoko nákazlivý, pokožky a sliznice choroby.To nie je len ľahko infikovať mačky, ale aj ľahko nakaziť ľudí.Avšak, mačky majú viaceré problémy s pokožkou.Niektorí majitelia mačiek nemôže povedať, či mačka je kožný problém je mačka, Ringworm.Tak, ako posúdiť, či mačka trpí moss, a ako by sa majiteľ zvládnuť správne po tom, ako mačka moss?Použitie našich výrobkov priamo na pet pokožky.Ak pokožky fluoreskuje, to je mačka, machu. ▶Ako potvrdiť?Rozjasní, keď sú vystavené produktu.Keď majiteľ mačky nie je istý, či mačka je kožný problém je mačka, Ringworm, ak mačka rastie Ringworm, zasiahnuté oblasti mačka bude zelené podľa Drevo je ľahké.To v podstate potvrdzuje, že mačka má mačka Ringworm. ▶Profesionálne detekcie svetla : lampa osobitne navrhnuté pre detekciu mačka Ringworm môžete ľahko zistiť, či vaša mačka má mačka machu.Vstavané lítiové batérie + indikátor nabíjania, USB rýchle priame nabíjanie.Silný kompatibility, rýchle nabíjanie, pohodlné, bezpečné a praktické. ▶Pohodlné skladovanie : To je veľmi kompaktný, môže byť vykonané vo vrecku, a má vodotesný dizajn. ▶Najlepší darček : Toto je najlepší darček pre domáce zvieratá.Máte strach o vaše zvieratko sa schováva kožných ochorení za vlasy?Kúpiť pre vašich priateľov a vaše zdravie. 1. Materiál : shell je vyrobené z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny materiál, ktorý je pevný a odolný.2. Objektív : produkt používa čierne šošovky účinne blokovať ostatné okolitého svetla, farby, čím sa zvyšuje účinnosť detekcie.3.Produkt pracovný princíp : Pomocou tryptofánu na rast a metabolizmus chlpov, jeho metabolity môžu vydávať charakteristický zlatá žltá alebo žltá fluorescencie pod osvetlenie Hout je svetlo.4. Farby rôzne formy podľa Dreva lamp Red ringworm- [red]Coccidioides- [Žltá Zelená]Biela Ringworm- [Brilantné Zelená Fluorescencia]North American začínajúcich baktérie- [Žltá Zelená]Žltá ringworm- [Tmavý / Dark Green]Aflatoxínu baktérie- [blue, yellow-green]Tinea versicolor- [Vosk Žltý]Južnej Ameriky Začínajúcich Baktérie- [Yellow]Mucor Húb- [Oranžová Červená]Actinomyces- [Červenej do Žltej]Malé spore ringworm- [svetlo zelené]Sivá spot- [Modrej a bielej]Svrabom- [off-white]Black ringworm- [č fluorescencie]Biela unavený vietor- [modrá biele na žiarivo biely]Nocardia- [Č Fluorescencie]Vhodný pre : detekcia mačka ringworm, moč, mena, šperky, fluorescenčné agent a tak ďalej.

Viac informácií

Názov:
UV 365nm ultrafialové USB nabíjateľné 5-stupňová LED baterka
Farba :
čierna
Moc:
3W
Napätie:
3.7V-4.2V
Vinuté perly:
LED
Nabíjanie:
USB nabíjanie
Batérie:
vstavaná lítiová batéria
Kapacita Batérie:
1200mAh
Špeciálne Funkcie:
môže sa použiť ako mobilný napájací zdroj na mobilné telefóny
Osvetlenie režim:
5 úrovne osvetlenia režim (silné svetlo-medium light-low light-praskla flash-pomaly flash)
Najúčinnejší detekčná vzdialenosť:
do 50 cm
Vodotesný hodnotenie:
IPX

Las mejores ofertas en la categoria