• Nové
Bicmice 100ks Rastlín Štítky Záhrada Nepremokavé Značky Vkladov,Hrubé Biele Plastové Črepníkové Bylina, Menovky pre Vonkajšie Záhradné Kvet Rastlinné Semená Príznaky,s 32.8 ft/10m Motúzov A 2 Značku Perá(4.7 inch)

Bicmice 100ks Rastlín Štítky Záhrada Nepremokavé Značky Vkladov,Hrubé Biele Plastové Črepníkové Bylina, Menovky pre Vonkajšie Záhradné

€ 2.38
Suma
Tova je k dispozícii

【Dual-Purpose Dizajn] vyzýva Tam je diera v dolnej časti rastlín, štítky, si môžete zavesiť na štítku na rastlina s motúzov,alebo môžete priamo vložiť ho do pôdy na použitie. 【Ideálny DIY] vyzýva celkom 100 ks záhrada štítky,32.8 ft/10m motúzov a 2 nepremokavé značku Perá.Môžete DIY známky zeleniny bylinkovej záhrady, kvetináče, črepníkové rastliny,sadenice stodola, atď. 【Silný Materiál] vyzýva Tejto záhrade značka je vyrobená z hustej pp plastu, ktoré je viac odolné a jednoduché vloženie podzemí. 【Vodotesný Povrch] vyzýva na Jednej strane štítku je matný dizajn.Použiť priložené nepremokavé značku napíšte, čo môže viesť rukou od mizne v daždivých dní alebo pri polievaní. 【Vhodná Veľkosť] vyzýva 6 x 0.59 palcový(15.3 x 1,5 cm),táto veľkosť je vhodná pre písanie a menovkou môže byť ľahko vkladá do pôdy bez uškodí krehké povrchu rastlín.Veľkosť : 6 Cm.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria