• Nové
Skus Veľkosť Sušené Banány, Ananás, Pohár Pre Plnku. Sušené plátky ananásu v tvare pohára. Pohár priemer 1.7 palec. 35 poháre v balíku. Pre vytvorenie jedinečnej dezerty, predjedlá, snack predjedlá a viac. Môžu byť podávané tak, ako je, alebo varené / pečené. Nesladené.

Skus Veľkosť Sušené Banány, Ananás, Pohár Pre Plnku. Sušené plátky ananásu v tvare pohára. Pohár priemer 1.7 palec. 35 poháre v

€ 6.47
Suma
Tova je k dispozícii

CREATIVE - Sušené banány, ananás plátky rez v tvare pohára pre plnku.Skvelé pre vytvorenie jedinečnej dezerty, predjedlá a viac.JEDNODUCHÉ NA POUŽÍVANIE - Jednoduché používanie návrhy leták súčasťou balíka produktov.ŽIADNE KONZERVAČNÉ látky ani prísady - Len sušené vzduchom ananásy a je to.ZÁBAVA - Prekvapte svoju rodinu a hostí s chutné plnené ananás poháre.JEDINEČNÝ - Sme výrobu potravín a nápady, ktoré ste nikdy nevideli.Zistiť viac o naše jedinečné produkty na našej PARADAJKA FIESTA obchod.Sušené ananásy poháre pre plnku.Sušené banány, ananás plátky rez v tvare pohára. 100% prírodný bez konzervačné látky ani prísady.Skvelé pre vytvorenie jedinečnej dezerty, predjedlá a jedlo prírastky.Jednoduché re-hydratácia návrhy zahrnuté v balíka produktov.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria