• Nové
Swanna Svadobné Arch Stojan s Základov,Jednoduchá Montáž Robustný Square Garden Popínavé Rastliny Ruže Arch Súpravy, Kovový Tŕň Photo Booth Kulisou pre Svadobné Party Prípade, Dekorácie (6.5 Ft)

Swanna Svadobné Arch Stojan s Základov,Jednoduchá Montáž Robustný Square Garden Popínavé Rastliny Ruže Arch Súpravy, Kovový Tŕň

€ 20.30
Suma
Tova je k dispozícii

【MONTÁŽ & DEMONTÁŽ] vyzýva : Skrutka inštalácie.Nie sú potrebné nástroje.Môžete to skončiť za minútu.to môže byť použité pre vaše ďalšie akcie alebo projektu. 【SIZE] vyzýva : 6.56 x 6.56 Nohy (H*W).Tam sú dve vodné vaky v balíček pre lepšiu stabilitu. 【KOVOVÉ SVADOBNÉ KLENBY SO zásadami] vyzýva : svadba klenby so zásadami môže stať ľahko,to sa stane ústredným miestom na svoje vnútorné alebo vonkajšie, svadby, oslavy. 【ELEGANTNÉ ZOBRAZENIE] vyzýva : Vyzerá Skvele, Keď Zdobené kvetmi,úplnej zavesiť závesy sú vzdušné a ľahké-vážené, aby váš svadobný obrad, viac zvláštne a romantické. (Dekorácie Nie Sú Súčasťou). 【HOJNE využívajú] vyzýva : Ideálny pre svadbu arch,tiež Skvelé Pre Záhradné Popínavé Rastliny, Vytvoriť nezabudnuteľnú scénu na návrat domov ples,stage,svadby,zasnúbenie,promócie,narodeniny, party,festival, alebo vonkajšie udalosti.Je univerzálny na všetky témy obradu strany auta.Veľkosť : 6.5 Ft.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria