• Nové
Univerzálna Zásuvka Zväzok, Obrys, Prierez, Self-nastavenie Univerzálnej Zásuvky Prílohu Vyhovuje Štandardu 1/4 - 3/4 Metrické 7mm-19 mm, 2 Pack Rozšíriť Tvar Obrys Duplicite Rozchod Profil Nástroj (5 & 10)

Univerzálna Zásuvka Zväzok, Obrys, Prierez, Self-nastavenie Univerzálnej Zásuvky Prílohu Vyhovuje Štandardu 1/4 - 3/4 Metrické

€ 12.58
Suma
Tova je k dispozícii

【Koncepcia] vyzýva EFFECTEER Univerzálnej zásuvky môžete samostatne nastaviť na akúkoľvek veľkosť štandardných 1/4" až 3/4" a metrické 7mm na 19 mm. 【Flexibilný Dizajn] vyzýva Na Muti-funkčné pätice môže pochopiť hex matica, skrutka oko, hák, napätie a zaskrutkujte skrutky hlavy. 【2 Veľkostiach Obrysy, Kontúry] vyzýva EFFECTEER obrys, prierez profilu nástroj sa dodáva s 2 rôzne veľkosti obrys, prierez duplicators10" a 5" contour rozchod so zámkom a 2 merných jednotiek (palce & centimeter) sú k dispozícii v každom stavebné tesárstvo projektu. 【Vysoko presné Údaje] vyzýva Vysokú presnosť pre obrys rozchod so zámkom, s jednotným ihly ako malý ako 0.06 palec, ktorý môže poskytnúť presnejšie údaje, takže nie je potrebné opakovať linky na papier a prenos už. 【Prvotriednej Kvality Materiálu] vyzýva Vyrobené z ťažkých kovov jadro a ABS materiál, obrys duplicite rozchod je viac ľahký a prenosný, v porovnaní s tradičnými kovu, obrys, prierez, a nie je na škodu, na povrchu cieľ, ktorý chcete tvar a duplicitné.Univerzálna Zásuvka Zväzok, Obrys, Prierez.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria