• Nové
LEADSIGN zadných dverí Záložný Fotoaparát Náhrada za Tacoma 2005-2014, Kompatibilný s Univerzálnym Monitory (RCA Konektor)

LEADSIGN zadných dverí Záložný Fotoaparát Náhrada za Tacoma 2005-2014, Kompatibilný s Univerzálnym Monitory (RCA Konektor)

€ 28.00
Suma
Tova je k dispozícii

Tento zadných dverí Rukoväť Zadnej strane Fotoaparátu sa hodí pre Tacoma 2005-2014, NIE PRE TOVÁREŇ na MONITOR.Prichádza s univerzálnym RCA konektory pre kompatibilita, ľahké nahradiť iné záložný fotoaparát bez poukazy predlžovacieho kábla.Spolu 26 nohy dĺžka kábla na pokrytie dlhé postele.Vysoké Rozlíšenie : 960(H)x576(V),700 TV Riadku (Vysoké rozlíšenie monitora je odporúčané pre lepší obraz), IP69 K Vodotesný Fotoaparát.Bezpečnejšie Parkovanie : full view & žiadny mŕtvy mieste, prinášajú viac pohodlia zobrazenie a lepšie skúsenosti.POZNÁMKA : Nie je kompatibilný s monitorom, ktorý sa dodáva s originál nákladného vozidla.Monitor alebo Navigačnej Jednotky NIE sú ZAHRNUTÉ.Obrazový senzor : 1/3" PC1058 CMOS Čip.Signálny Systém : NTSC/PAL - 960 x 576 pixelov.Min. Osvetlenie : 0.05 Lux.Elektronická Uzávierka : 1/50 1/100,000 s.Rozlíšenie : 700 TV linky.Uhol : 170 Stupňov, [130(H)x95(V)x170(D)].Nepremokavé Hodnotiť : IP69 K.Spotreba prúdu : 70m A Max.Napájanie : DC 12 V.Prevádzková Teplota : -40 až +85. Montáž zadných dverí Rukoväť je hračka.Každý z našich Kľučky zadných dverí obsahovať správne zapojenie.Je 8 M video kábel je súčasťou balenia.Pred inštaláciou a spustením všetky rozvody, skontrolujte, či je všetko v dobrom pracovnom stave.Ak máte akékoľvek otázky, pýtajte sa!.Pred nákupom skontrolujte zadnej strane vášho Monitora/Displej, že máte Žltá RCA vstup pre jednoduchú inštaláciu.Tento zadných dverí rukoväť nie je odporúčané, aby mohli byť inštalované s Továrne Navigácie/Monitor jednotiek.To je možné, ale vyžaduje odbornú montáž.LEADSIGN zadných dverí s Zálohu Zadnej Kamery ( Farebná Kamera) pre Tacoma.FARBA : Čierna.Pre použitie s : Tacoma 2005-2014. Balenie Obsahuje : . 1 x zadných dverí Rukoväť s diódami Auto Záložný Fotoaparát. 1 x 26.25 stôp Dlhý Predlžovací Kábel. 1 x AV kábel adaptéra. 1 x Napájací kábel. 1 x Návod na použitie.Popis : Toto je aftermarket zadných dverí a kamery, nie OEM.Pre napájanie, môžete ho pripojiť do akejkoľvek 12 V napájací zdroj.Napríklad, ak ste chceli fotoaparátu vždy, môžete ho pripojiť na 12v zdroj, ktorý je na všetko čas, alebo ak si chcete iba to, keď budete zadnej strane môžete ho pripojiť na zadnej strane zadné svetlá.Obsahuje video a moc predlžovací kábel, 8 Metrov.Uhol kamery je otočený na mierne klesajúci uhol poskytovať úplné zobrazenie návesu loptu závesu.Fotoaparát : najdôležitejšou vlastnosťou zadných dverí Rukoväť fotoaparátu.Každý Fotoaparát je vyrobené tak, aby poskytovali jasný obraz.Nie všetky fotoaparáty sú vyrobené isté, a my vieme, že čo je dôvod, prečo LEADSIGN nikdy kusy žiadne rohy.S cieľom zabezpečiť kvalitný produkt, naše kamery sú dvakrát skontrolovať pred odoslaním.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria