• Nové
SHINESTAR 3 Pack Gril Tehla, Gril Kameňa, Čistenie Blok pre Plochou strechou, Grily, Panvice, Rošt a Viac, Trezor Gril, Rošt Čistejšie, Účinne Odstrániť Nepoddajné Špinu (Sivá-3)

SHINESTAR 3 Pack Gril Tehla, Gril Kameňa, Čistenie Blok pre Plochou strechou, Grily, Panvice, Rošt a Viac, Trezor Gril, Rošt Čistejšie,

€ 3.85
Suma
Tova je k dispozícii

✔️ Magic Čistenie Kameňa - gril čistenie blok je efektívny gril čistiaci prostriedok na odstránenie mastnoty, zvyškov, škvrny, nečistoty a upečený-uhlíka. ✔️ Bezpečnosti Materiálov - Vyrobené zo 100% sklo, vyhrievané a nakladať v podobný spôsob vzniku sopečnej pemza.Na panvici tehly, sú ekologicky zvuk, zelený výrobok, non-alergénne, netoxický a bez zápachu. ✔️ Viacúčelový - Gril pumice kamene sú široko používané na čistenie mastnoty a zvyškov z tašky, byt-top panvice, grily, rošty, rúra, zásobníky a iné kuchyňou alebo kuchynským riadom zo železa alebo z ocele. ✔️ Inovované Súpravu na Čistenie - Bezpečnejšiu alternatívu k tradičným gril, štetce na našom grile čistenie kameňov sa nemusíte riskovať dochádzky kovové štetiny a poškriabaniu gril povrchy.Efektívne čistenie grilu ako kefa. ✔️ Ideálna Veľkosť - Každý pemza je 3,8 x 2.9 x 1.9 cm.Dokonale vhodný pre vaše dlane, nebude kmeň ruky alebo zápästia.Ručné nonslip grip brock, aby čistenie medzier a mŕtvych hrany oveľa jednoduchšie.SHINESTAR 3-pack Gril Kamenné Bloky Čistenie Grilu čistenie kameňa je užitočné čistiaci prostriedok na čistenie mimo prilepené na špinu a mastnotu, aby sa vaše gril lesklé a čisté pre svoj ďalší cookout.Špecifikácia : Farba : Sivá Package : 3-pack Materiál : Vysoko kvalitné pemza Veľkosti : 3.8 x 2.9 x 1.9 cm (9,8 x 7,4 x 4.9 cm), Prečo SHINESTAR Magic Kamenný Gril Cleaner? - Musíte mať Čistiaci prostriedok S našimi ľahký gril práčky, každý čistiaci blok môže stáť až peeling intenzívne každodenné používanie, takže ich opakovane pre viacerých čistenie; a čistenie grilu sa stáva oveľa jednoduchšie. - Non-Poškriabaniu Trezor na porcelánovým smaltom, liatiny, nerezovej ocele, čo zaisťuje dôkladné čistenie bez poškriabaniu povrchu.Skúsiť to úplne stojí za to! - Bezpečné a Zdravé Naše gril čistenie kamene sú vyrobené z prirodzene non-jedovaté, pumice a neobsahujú žiadne škodlivé chemikálie.A nebudú zanechať akékoľvek kovové úlomky, alebo štetiny, ktoré by mohli poškodiť vaše hostí. - Jednoduché Použitie kameň veľkosti náš súbor čistenie bloky má trvalé okovín výstavby tak, aby sa zvýšila čistiaci proces bez namáhanie ruky alebo zápästia, ručné nonslip grip tehla sú navrhnuté takým spôsobom, tak, aby bolo veľmi pohodlné na používanie.Upozornenia : Nalejte trochu čistejšie alebo sóda na grile, potom platí rovný povrch čistenie tehál na grile s ľahkým tlakom na odstránenie rezíduí.Pred varením, prosím, opláchnite povrch grilu vodou, aby sa odstránili čierny kameň prachu, ktoré môžu byť prítomné.

Viac informácií

Farba:
Sivá
Package:
3-Pack
Materiál:
Vysoko kvalitné pemza
Veľkosti:
3.8 x 2.9 x 1.9 cm (9,8 x 7,4 x 4.9 cm)
Prečo SHINESTAR Magic Kamenný Gril Cleaner? :
- Musíte mať Cleaning Tool :
S našimi ľahký gril práčky, každý čistiaci blok môže stáť až peeling intenzívne každodenné používanie, takže ich opakovane pre viacerých čistenie; a čistenie grilu sa stáva oveľa jednoduchšie. :
- Non-Poškriabaniu :
Trezor na porcelánovým smaltom, liatiny, nerezovej ocele, čo zaisťuje dôkladné čistenie bez poškriabaniu povrchu. Skúsiť to úplne stojí za to! :
- Bezpečné A Zdravé :
Naše gril čistenie kamene sú vyrobené z prirodzene non-jedovaté, pumice a neobsahujú žiadne škodlivé chemikálie. A nebudú zanechať akékoľvek kovové úlomky, alebo štetiny, ktoré by mohli poškodiť vaše hostí. :
- Jednoduché Použitie :
Kameň veľkosti náš súbor čistenie bloky má trvalé okovín výstavby tak, aby sa zvýšila čistiaci proces bez namáhanie ruky alebo zápästia, ručné nonslip grip tehla sú navrhnuté takým spôsobom, tak, aby bolo veľmi pohodlné na používanie. :
Upozornenia:
Nalejte trochu čistejšie alebo sóda na grile, potom platí rovný povrch čistenie tehál na grile s ľahkým tlakom na odstránenie rezíduí. :
Pred varením, prosím, opláchnite povrch grilu vodou, aby sa odstránili čierny kameň prachu, ktoré môžu byť prítomné. :

Las mejores ofertas en la categoria