• Nové
Dual Color Nepremokavé Flexibilné Lepidlo pre Denné svietenie DRL Switchback Svietiť Svetlo Pásy predné svetlo Dekoračné Svietidlo pre Auto - Biela/Žltá (60 CM 24 inch 2 ks)

Dual Color Nepremokavé Flexibilné Lepidlo pre Denné svietenie DRL Switchback Svietiť Svetlo Pásy predné svetlo Dekoračné Svietidlo

€ 8.40
Suma
Tova je k dispozícii

Univerzálne, Pasuje na auto (Auto, Vozidlo, Motocykel, Skúter, Príves pod.) svetlometu nahradiť a úpravy,oveľa jasnejšie, než zásob halogénové žiarovky svetlometu.Je to dobrý náhradné svetlo pre auto originálnych svetlometov.Tento LED Pás svetla panel môže byť použitý ako parkovacie svetla/deň runing svetlo (DRL) v Xeron bielej farby a zase signál rohu svetlo, blinker/indikátor v jantárovej farby.Nepremokavé dizajn Switchback pásy trubice chrániť pred pred dažďom, snehom, prachom a prachu.Prémiový Silikónový Vonkajšieho Plášťa v tepelnú Odolnosť, Hodí sa do akýchkoľvek Tvarov Perfektne pre HOBBY Potrieb, Jasnejšie SMD Svetlo Vykonáva Jedinečný Vzhľad a Vynikajúci Dojem.Sofe a Flexibilné Pásy Svetla, ktoré vám umožní ľahko urobiť akékoľvek tvary, aby sa zmestili do svetlometu retrofit.môžete ho použiť aj pre izba gardon dekorácie.JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA : Black je Negatívny, Čierna+Červená, Biela svetlá rozsvietiť; Black+Žlté, Žlté svetlo funguje.Vlastnosti : . - Halo Led pásy boli vyrobené v soft tube, že môže urobiť akékoľvek tvary, aby sa zmestili do svetlometu retrofit. - Jeden Pár (2 ks) Dual Farba Biela/Žltá Switchback Funkcia LED Pásy; - Dual Farba Biela/Žltá. - namiesto toho, jednofarebné Led pásy; je ideálny pre pripojenie ako Parkovacie Svetla / Deň. - Bežiace Svetlo (DRL) v xenon Biela farba a Zase Signál rohu svetlo, Blinker / Indikátor v Jantárovej farby. - Môže byť použitý na 12 V Motocyklov, Skútrov, Áut, Vyzdvihnutie, Nákladné autá, pre mnoho ďalších dôraz na akékoľvek vozidlo. - Ľahko nainštalovať a Pripojiť pozitívne a negatívne drôty na ktoromkoľvek z vášho vozidla, elektrickej siete a používať jeho dvojité bočné samolepiace pásky na zadnej pripevniť na akýkoľvek hladký. - Špeciálne navrhnutý pre Au-di LED reflektor technológie (A4, A5, S5, A6, Q5, Q7, R8), Mercedes B-enz alebo Porsche.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria