• Nové
Nový B40 Ťažkých Zošívačka, 100 List Kapacity, Anti-Jam, Nemeckého Inžinierstva, Strižných Obísť, Hĺbka Sprievodca, 25-Ročná Záruka (023-0056)

Nový B40 Ťažkých Zošívačka, 100 List Kapacity, Anti-Jam, Nemeckého Inžinierstva, Strižných Obísť, Hĺbka Sprievodca, 25-Ročná Záruka

€ 17.48
Suma
Tova je k dispozícii

[JAM OCHRANY] Anti Blocking Systém zabraňuje strižných zápchy. [AJ ZOŠÍVANIE] Dual strižných príručka obsahuje aj zošívanie tlaku pre vynikajúci výkon. [NASTAVITEĽNÉ GUIDE] Nastaviteľná hĺbka sprievodca zaručuje presnosť na opakované zošívanie. [MENEJ STRIŽNÝCH ZMENY] Obísť systém zabraňuje prekrývajú tržných nohy, keď zošívanie menšie množstvá. [MENEJ ÚSILIA] Dlhá rukoväť s 2-bod pákového efektu poskytuje viac energie s menšou námahou.Veľkosť : 100 Listov / 2.25" Hĺbka Na Nový B40 Ťažkých zošívačka je určená pre high-objem zošívanie až 100 listov s minimálnym úsilím.Je vybavený anti-blocking systém s dvojitou strižných sprievodca, ktorý zabraňuje zápchy a obísť systém pre použitie dlhšie svorky s menším počtom listov.Tento špičkový vysokokapacitné zošívačka je nemeckého inžinierstva a funguje najlepšie, keď spárovaná s Nový 23-rozchod premium svorky.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria