• Nové
KATUR 71mm Otvor s Priemerom Videl Nastaviť, HSS Bi-Metal Otvor Videl Vrtákov Rez, Hladké a Rýchle do Dreva, Plastov, Sadrokartónu, Tenké Kovové, ktoré Nie sú zahrnuté Arbor(Black)

KATUR 71mm Otvor s Priemerom Videl Nastaviť, HSS Bi-Metal Otvor Videl Vrtákov Rez, Hladké a Rýchle do Dreva, Plastov, Sadrokartónu,

€ 3.50
Suma
Tova je k dispozícii

★【Otvor Videl] vyzýva 71mm diametermeter Otvor Videl vyrobené z top HSS a Bi-Metal pre ťažké prašnom schopnosť lepšiu odolnosť s hrdza-dôkaz. ★【Praktické] vyzýva najlepší rezný výkon z HSS zuby kombinuje s nezáväzné čisté špičkovým dizajnom zabezpečiť otvoru pílového kotúča hladké, čisté a rýchlejšie rezanie. ★【Odolné] vyzýva Zvýšená hrúbka steny diery videl, zlepšuje odolnosť a minimalizuje zub strata v dlhšiu životnosť. ★【Použiť pre] vyzýva Otvoru pílového Kotúča je dizajnom na vŕtanie plech, sadrokartónu, plastových rúr, drevo, PVC a drevovláknitá doska diera. ★【Kúpiť s Dôverou] vyzýva ponúkame "DVOCH rokov" záruka na položku(y), že potvrdiť byť výrobcu vady.Budeme reagovať do 24 hodín v pracovné dni.(Prosím, objímka hriadeľa na správnom mieste a potrebné ochranné opatrenia v drevospracujúcom spracovanie.).Veľkosť : 71mm.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria