• Nové
Mobestech Kovu, Skla, Sviečky Svietidla Marocký Štýl Prenosné svietnik Pavilón Tvar Dekoratívne Visí Lampa Vietor Lampu Dekor pre Domáce, Terasa, Balkón, Záhrada (Black)

Mobestech Kovu, Skla, Sviečky Svietidla Marocký Štýl Prenosné svietnik Pavilón Tvar Dekoratívne Visí Lampa Vietor Lampu Dekor pre

€ 4.90
Suma
Tova je k dispozícii

Konštruované s trvanlivé železa materiál, môže trvať vás na dlhú dobu.Retro svietnik, móda a oko-lov, pekný domov, dekorácie, ozdoby pre vás.Vzácne, krásne a hladké línie, vrcholom tejto vietor lampa, vhodná pre bary, kaviarne, fotografie, svadobné cesty sprievodca, atď.To môže byť použitý pre domáce izba, terasa, nádvorie dekorácie, tiež ideálny pre zdobenie svojho narodeniny, svadobné party.Ľahké nosenie vo vnútri je sviečka, jednoduché a krásne pre nastavenie na všetky oblasti svojej izby.Popis Vysokej kvality svietnik, konštruované s kovaného železa materiál, dáva vám pocit rustikálny.S výtvarné spracovanie, táto svieca je nádherné, príjemné domáce dekorácie ornament pre vás.S vešiak na hornej a ploché base, môžete ho kdekoľvek chcete, alebo akékoľvek miesto kde chcete.Vlastnosti - Farba : Čierna. - Materiál : Železa a skla. - Veľkosť : 7 x 7 x 16,5 cm. - Konštruované s trvanlivé železa materiál, môže trvať vás na dlhú dobu. - Retro svietnik, móda a oko-lov, pekný domov, dekorácie, ozdoby pre vás. - Vzácne, krásne a hladké línie, vrcholom tejto vietor lampa, vhodná pre bary, kaviarne, fotografie, svadobné cesty sprievodca, atď. - Môže byť použitý pre domáce izba, terasa, nádvorie dekorácie, tiež ideálny pre zdobenie svojho narodeniny, svadobné party. - Jednoduché nasadenie vo vnútri je sviečka, jednoduché a krásne pre nastavenie na všetky oblasti svojej izby.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria