• Nové
TRUSBER Nehrdzavejúcej Ocele Lyžičky, Ročník Shell Tvar Rozruch Lyžičiek na Kávu, Espresso, Cappuccino, Dezerty, Cukor, Demitasse, Popoludňajší Čaj, Kuchyňa a Bar, Malé, Strieborná (Balenie 6)

TRUSBER Nehrdzavejúcej Ocele Lyžičky, Ročník Shell Tvar Rozruch Lyžičiek na Kávu, Espresso, Cappuccino, Dezerty, Cukor, Demitasse,

€ 7.10
Suma
Tova je k dispozícii

????ODOLNÝ – Vyrobený z prvotriednej kvality 304 nerezovej ocele, TRUSBER Lyžičky sú non-deformovateľné, nie hrdzaveniu a č vyblednutiu, ktoré sú dlhodobé a šetrné pre vaše dobré zdravie. ????SHELL DIZAJN – elegantným dizajnom vrúbkovaným-okraj plášťa, TRUSBER Nehrdzavejúcej Ocele Lyžičky sú nielen dobré dekorácia vo vašej kuchyni, ale tiež ideálny pre vaše chutné jedlo. ????REMESLÁ & CENU - Leštenie technológia poskytuje hladký povrch pre lyžičky, ktorý nemá žiadne ostré hrany a chráni vaše ústa & ruky dobre.Super cenovo dostupné šesť-pack family set je hoden váš prospech. ????FUNKČNÉ – Pričom TRUSBER Nehrdzavejúcej Ocele Lyžička v ruke, môžete šťastne vychutnajte si kávu, čaj, zmrzlina, jogurt, kefír a smoothie atď. ????Objednajte TERAZ – dostanete sadu 6 TRUSBER Nehrdzavejúcej Ocele Lyžičky, ktorý je ideálny darček pre všetky príležitosti.Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.Budeme sa snažiť v našich maximálne úsilie na splnenie vašej požiadavky.Hmotnosť : 20 G * 6. Veľkosť : 5.4 x 1,2 v (138 x 30 mm).Materiál : 304 (18/8) Nehrdzavejúcej Ocele.Odolné & Safe 304 (18/8) Nehrdzavejúcej Ocele.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria