• Nové
9oz Fľaša na Vodu Deti s Slamy, Opakovane Batoľa Fľaša na Vodu pre Deti, nepriepustných Fliaš Vody pre Deti, Dievčatá a Chlapci, Vody Pitné Fľaše s Šnúrkou pre Cestovanie/Camping/Škola/Outdoorové Športy(Ružové)

9oz Fľaša na Vodu Deti s Slamy, Opakovane Batoľa Fľaša na Vodu pre Deti, nepriepustných Fliaš Vody pre Deti, Dievčatá a Chlapci,

€ 3.85
Suma
Tova je k dispozícii

[Materiál] - PC Tritan.Táto fľaša na vodu deti sa môžu bezpečne umiestnené v umývačke riadu pre čistenie. [Size] - 16 cm * 6typ [Schopnosť] - 250ml / 9oz. [Ľahko sa prenáša] - fľaša na vodu je vybavený späť lano, ktoré je vhodné pre deti nosiť fľašu s vodou ísť von, ísť do školy, cestovanie, camping. [Okolité slamy dizajn] - Chrániť zuby a ústa, piť vodu jednoducho a cvičenie detí kapacity pľúc.Stimulovať vaše dieťa potenciál a podporovať mozgu a nervových rozvoja. [Poznámky] -Prosím, zalejeme teplou vodou je vhodný pre deti, aby zabezpečili, že teplota vody nie je vyšší ako 60 Stupňov, aby sa zabránilo deti od oparením nehody!.Fľaša na Vodu deti [Materiál] - PC Tritan [Size] - 16 cm * 6typ [Schopnosť] - 250ml / 9oz Opatrenia : 1. Je zakázané do varu pohár vody nad 70℃, bude to spôsobiť produkt deformácie a úniku vody. 2. Je striktne zakázané vypĺňať teplej vody v pohári, aby sa zabránilo scalding keď absorpciu vody. 3. Je zakázané, aby ho v rúre, mikrovlnná rúra a v blízkosti vysokej teploty zdrojov tepla, aby sa zabránilo deformácii a sfarbenia výrobku. 4. Po pohár je naplnený vodou, nedávajte ho do vrecka alebo ju hore nohami, inak to bude ľahko spôsobiť kvapaliny v pohári k úniku. 5. Tento produkt môže využiť kapacity pľúc detí, tak to bude pracnejšie, keď absorpciu vody.Odporúča sa pre deti od 3 rokov.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria