• Nové
HOLDCY slnečné Okuliare Držiak pre Auto, Slnečná Clona,Okuliare Klip Úložný Box - Automobilové Doplnky Kožené 1Pcs sa Vzťahujú na Všetky Modely Áut (Black)

HOLDCY slnečné Okuliare Držiak pre Auto, Slnečná Clona,Okuliare Klip Úložný Box - Automobilové Doplnky Kožené 1Pcs sa Vzťahujú

€ 4.90
Suma
Tova je k dispozícii

➤Určené pre jazdy autom,prepínač on/off s jednou rukou.Bezpečne viaže k slnečnej clone, nebráni vodičovi vo výhľade. ➤Vyrobený z vysokého stupňa inžinierstva s krásne lesklý povrch.Praktické a krásne, prachotesný,teplo-odolný a nárazuvzdorný.Prenosné a Jednoduchý dizajn, malé rozmery.Jednoduchá inštalácia, ľahko zmestí viac slnečná clona, alebo kdekoľvek.Vyzdobiť auto je vnútra, aby vaše auto zvláštne a jedinečné. ➤Vysokej kvality Usne, môžete lepšie chrániť okuliare a zabrániť cestnej vibrácií a poškriabaniu okuliarov.Pevne namontujte svoje slnečné okuliare a iné drobné predmety na slnečnej clone, rozlúčiť sa netreba škrabance a rozbitie. ➤Nový dizajn, žiadna prekážka videnia : rozumné dizajn, subvert používanie tradičných okuliare box, jednoduché použitie a pohodlné,Veľkú kapacitu : veľký priestor okuliare box je ľahko použiteľné a pohodlné. ➤Veľkosť Produktu;Longinch.Šírka : 7,5 CM/ 2.95 cm.Vlastnosti : . 1. Vysoká kvalita materiálu, vyrobené z vysoko kvalitnej Kože ,odolné, zlepšenie textúry. 2. Veda dizajn,nie je potrebné inštalovať, pohodlné, nebude bolieť vaše krásne auto tela.Package zahrnuté : . 1 x Auto Okuliare Klip Držiteľov.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria