• Nové
Metty Kovové Zábradlie, Držadlá pre Vonkajšie Kroky,3 StepTransitional Zábradlie Kovové Kované Železné Zábradlie s Inštaláciou Súpravy Vonkajšie Zábradlie pre Vnútorné Vonkajšie Kroky(Patent)

Metty Kovové Zábradlie, Držadlá pre Vonkajšie Kroky,3 StepTransitional Zábradlie Kovové Kované Železné Zábradlie s Inštaláciou

€ 22.71
Suma
Tova je k dispozícii

【BEZPEČNOSTI A ROBUSTNOSTI] vyzýva-Naše zábradlia sú vyrobené z liatiny, heavy-duty oceľové konštrukcie, veľmi silné, bezpečné, stabilné a krásne, dosť zabezpečiť rovnováhu a predchádzať zakopnutia.Obe strany zábradlia schodiska sú zakrivené, povrch je hladký a nebolí ruky, a grip je pohodlné. 【ODOLNÉ A antikoróznych] vyzýva - Schodiskové zábradlia sú vyrobené zo železa.Pomocou real železa techniky, zváracích technológií, povrch je na vysokej teploty, pečenie farby namiesto sprej farba, krásne, trvanlivý, odolný proti poveternostným vplyvom a korózii odolné.Výtvarné spracovanie a silné nosnosti.Najmenej desať rokov. 【ZAPADÁ 1 ALEBO 3 STEPS MADLO DESIGN] vyzýva-To je vhodné v jednom kroku alebo v troch krokoch zábradlia s nastaviteľnou výškou, vhodný na všetky druhy schodísk a môže byť tiež použitý na rovnej zemi.Držadlo dĺžka : 39 cm / 100 cm, stĺpik výška : 39 cm / 100 cm, stredná dĺžka koľajníc : 24 palcov / 61 cm. 【JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA] vyzývainštalácia je rýchly, a len jedna osoba môže dokončiť prácu v priebehu niekoľkých minút.Poskytujú všetky potrebné doplnky : rozšírenie skrutky, skrutkovače, koncovky, držiaky, atď.(1. Umiestnenie 2. 3/8" vrtáka vŕtanie; 3. Murivo skrutka inštalácie; 4. Kľúč stanovenie). 【Širokú Škálu Aplikácií] vyzýva : Tento vonkajšie zábradlie je široko používaný v verandy, vchody, záhrady, hotely, stodoly atď.Môže sa používať ako bezpečnostné zábradlie.Zábradlie sa Hodí 1 alebo 3 Kroky Black.Materiál : Real Železných Kovov (Toto madlo je vyrobené s reálnymi tepaného železa, nie hliníka.To je viac, silný a spoľahlivý a nezlyhá, alebo ohnúť, ako je napríklad hliník.Tiež, z nehrdzavejúcej ocele post úchyty nebudú hrdze alebo flex.).Farba : Čierna.Inštalácia je rýchly, a len jedna osoba môže dokončiť prácu v priebehu niekoľkých minút.Poskytujú všetky potrebné doplnky : rozšírenie skrutky, skrutkovače, koncovky, držiaky, atď. 1.Predinštalované. 2. Určenie polohy. 3. 3/8" vrtáka vŕtanie;. 4. Murivo skrutka inštaláciu,. 5. Kľúč stanovenie.Zábradlie sa Hodí 1 alebo 3 Kroky Black Material : Real Železných Kovov (Toto madlo je vyrobené s reálnymi tepaného železa, nie hliníka.To je viac, silný a spoľahlivý a nezlyhá, alebo ohnúť, ako je napríklad hliník.Tiež, z nehrdzavejúcej ocele post úchyty nebudú hrdze alebo flex.) Farba : Čierna.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria