• Nové
4Pcs 19OZ Opakovane Pšeničnej Slamy Polievkové Misy, Vlákniny Obilnín Misy, Nerozbitný Denný Dezert Riadu, Ľahký Rezance, Ryža, Ovocie Riad Pre Deti, Dospelých (14 cm 4Green)

4Pcs 19OZ Opakovane Pšeničnej Slamy Polievkové Misy, Vlákniny Obilnín Misy, Nerozbitný Denný Dezert Riadu, Ľahký Rezance, Ryža,

€ 3.85
Suma
Tova je k dispozícii

【Inovatívny Dizajn] vyzýva Jedinečné námestie zaoblený roh a hladký hrana pre bezpečné použitie, štvorcové dno pre stabilné umiestnenie a niť linky na misku orgán pre non-slip grip.Obilné misa s atraktívna, farbu si nechať budete mať väčšiu chuť do jedla a vychutnajte si svoje jedlo. 【Skvelý Materiál] vyzýva K riadu nastavte sú vyrobené z prírodných pšeničnej slamy vlákniny, opakovane, odolný a ľahký pre vonkajšie alebo cestovanie.Žiadne starosti o padajú náhodou.Ľahko sa čistí a umývateľné v umývačke riadu. 【Stohovateľné & Úspora Priestoru] vyzýva Táto misa nastaviť je možné stohovať, šetrí kabinetu priestor a dodá vašej kuchyni elegantný. 【Viacnásobné Použitie] vyzýva vlákniny misy sada 4 s 19 OZ veľkú kapacitu a dokorán rim je ideálna veľkosť pre obilnín, šalát, cestoviny a polievky.Oni fungujú dobre slúžiť doma, reštaurácia, piknik, strany alebo kempovanie. 【Teplé Darček] vyzýva odolný kuchynský riad bude privítal vašej rodiny alebo priateľov, v dome-otepľovanie, Deň matiek, narodenín, alebo Nový Rok.Farba : 14 cm 4 Green.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria