• Nové
NGUAN ČOSKORO Čínsky Päť Korenie, Polievkové Korenie Prášok - badián, Aróma - Profesionálne a Domáce Varenie - Základné Hub -500 G.

NGUAN ČOSKORO Čínsky Päť Korenie, Polievkové Korenie Prášok - badián, Aróma - Profesionálne a Domáce Varenie - Základné Hub -500

€ 11.08
Suma
Tova je k dispozícii

NGUAN ČOSKORO Čínsky Päť Korenie Korenie Prášok - Škorica a badián, Aróma - Profesionálne a Domáce Varenie - Základné Hub - 500 G. (17.6 OZ). - Návrat Politiky : Tieto výrobky sú nevratné, a NON-refundovateľná ako sú zámorské zásielky, ak výrobky nie sú správne, tak ako na obrázku 's stránke alebo poškodený. - Produktov z Thajska. - Alergén informácie : sója. Jedinečná vôňa škorice, a badián. - Mix škorica, badián, koriander osiva, Sečuan korením a rascou osiva. - Tak pre profesionálne a domáce varenie. - Halal certifikovaný. - Veľká s polievky, vajcia, tofu, a mäso. - Č. SPR.NGUAN ČOSKORO Čínsky Päť Korenie Korenie Prášok - Škorica a badián, Aróma - Profesionálne a Domáce Varenie - Základné Hub - 500 G. (17.6 OZ) - Návrat Politiky : Tieto výrobky sú nevratné, a NON-refundovateľná ako sú zámorské zásielky, ak výrobky nie sú správne, tak ako na obrázku 's stránke alebo poškodený. - Produkt Thajsko - Alergén informácie : sója - neopakovateľná vôňa škorice, a badián - Mix škorica, badián, koriander osiva, Sečuan korením a rascou semien - ako Pre profesionálne a domáce varenie - Halal certifikované - Veľká s polievky, vajcia, tofu, mäso - Nie je MSG - Päť chutí sú sladkú, kyslú, horkú, slanú, a pikantné. - Veľký okrem veľa ponúk - Teplá, korenistá a sladká chuť - Môže byť použitý s mäsom, šošovice a ryže - Vysoká kvalita prísad.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria