• Nové
Janolia Nechtov UV Lampa, 86W UV LED na Nechty, Vlasy s 4 Časovač Nastavenie, Profesionálne UV LED Svetlo pre Gélové Nechty, Automatický Senzor a Viac-Teplota Ochrany (Á Fialová)

Janolia Nechtov UV Lampa, 86W UV LED na Nechty, Vlasy s 4 Časovač Nastavenie, Profesionálne UV LED Svetlo pre Gélové Nechty, Automatický

€ 6.96
Suma
Tova je k dispozícii

????DLHÁ ŽIVOTNOSŤ, KOMPLETNÝ OSVETLENÝ PRIESTOR???? -Obsahujú 39 odolné LED svetlo korálky so životnosťou 50000 hodín nonstop, trvajúce až 5 rokov nepretržitého používania.Existuje 18 vinuté perly na hornej a 21 vinuté perly na jeho strane, nemusíte starať o nechty na strane. ????PROFESIONÁLNE A LIEČIŤ TAKMER VŠETKY NECHTY, GÉLY???? -LED gély, UV gély, Staviteľ, vrátane Pevných Gély, sochárstvo gél, klenot lepidlo atď.Žiadne značky požiadavky hoci.Normálne je potrebné 60. rokoch na suché základným náterom a gél farieb, a je potrebné 30s na suché vrchný náter. ????AUTOMATICKÝ SENZOR. -v prípade, že výrobok je pod teplé svetlo, produkt vykazuje čiastočnú ružová;. -v prípade, že výrobok je v pohode svetlo, produkt vykazuje čiastočnú modrá. (Keďže tento produkt odráža rôzne farby podľa rôznych svetlá, pozrite si farbu, ktorá sa vám dostala~).Geometrické Úľavu Dizajn.Pomocou geometrických úľavu dizajn, spolu s účinok na galvanické pokovovanie, táto lampa na nechty, môžete iskru, dokonca aj v tmavom prostredí.Pod slnku, svieti ako diamant.Pre manicurists nástroje, urob si sám doma, alebo darčeky pre priateľov, sú všetky dobré rozhodnutia.Farba : Ružová, Biela, Á Fialová.Pripojte Typ : NÁM Zástrčku.Svetelný Zdroj : UV domu a maximálny výkon je veľmi dobrý. -Kelian.Som naozaj rád, dizajn a estetiku, má kovový fialová fialová farba a zrkadlový efekt, okrem geometrického reliéf, ktorý je úplne iný a originálny, tak to môže byť považované za pridaná hodnota koeficientu na produkt. -Waoy.Niečo na torte je jeho veľkosť, chcel som to veľký a bol som prekvapený tým, dizajn tohto jedna s toľko brilli brilli (ide dobre chránené plastovým na kryt na zabránenie odreniny). -Yaiza.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria