• Nové
SALEX Roztomilý Desk Phone Stáť. Rose Gold Nastaviteľné Mobilný Telefón Držiak pre Office Pozemné Organizátor, Home, Kuchyňa. Ružová Kovové Prenosné Stenu Mount. Handable Kolísky pre Smartphony, Tablety až 11.

SALEX Roztomilý Desk Phone Stáť. Rose Gold Nastaviteľné Mobilný Telefón Držiak pre Office Pozemné Organizátor, Home, Kuchyňa. Ružová

€ 4.20
Suma
Tova je k dispozícii

ŠIROKO KOMPATIBILITA Univerzálny mobilný telefón stojan, držiak na stôl môže niesť zariadenia až 9.7 palcov a to bude fungovať dokonale so väčšina väčšina kapiel smartphony s ochranného puzdra a tablety.Napríklad : i Phone 12 Pro Max, 11, Xs Max, Xr, i Pad, Samsung Galaxy Karty, Poznámka.NASTAVITEĽNÉ & HANDABLE tablet držiak na stojan na kancelárske pozemné organizátor a domov je rozpočtu a nastaviteľné, môžete prispôsobiť uhol až 270 stupňov.To je veľmi výhodné pracovať s týmto súborom mobilný telefón držiak na ploche doma alebo v kancelárii okolo notebooku.Môžete ľahko nosiť tento skladací držiaka telefónu z miestnosti do miestnosti.Používať tento tablet držiak, ako je libo.UNIVERZÁLNY STOLOVÝ mobil, STOJAN Rose gold veľmi univerzálne tablet kolísky sa stane nielen handable asistent v používaní prístroja pri práci s počítačom, ale aj dekorácie pre váš desktop.Tento roztomilý ružový tablet, stojan nie je prenosné, môžete sledovať filmy pri varení, miesto pri počítači v práci, v kancelárii ako asistent, v blízkosti postele.SILIKÓNOVÉ PODLOŽKY & VÁŽENÝ BASE rose gold uhol nastaviteľný mobilný telefón dock je vybavený anti-slip silikónové podložky aby sa zabránilo váš prístroj z pohybu alebo pádu.Na spodnej časti tabletu stojanu je vážený a vyrobené z hliníka umožnilo stabilizovať ho na stôl.NABÍJANIE & NAHRÁVANIE desk phone držiteľ má vyhradený otvor na nabíjanie telefónu pomocou kábla.Dizajn tejto ploche tabletu držiak vám umožní vychutnať si vaše office desktop telefón príslušenstvo pre mužov, ženy a organizovať kvality nahrávania pre konferencie a schôdze hovory s zamestnancov.Farba : Rose Gold / Skladacia.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria