• Nové
3 Biela Šalvia Rozmazať Auta s Pierko + Abalone Shell + Stojan + Návod na Použitie | Duchovné využívajú Dym Cleanse Obrad Šalvia Zväzok Smudging Kit (3 Šalvia Rozmazať Kit)

3 Biela Šalvia Rozmazať Auta s Pierko + Abalone Shell + Stojan + Návod na Použitie | Duchovné využívajú Dym Cleanse Obrad Šalvia

€ 24.99
Suma
Tova je k dispozícii

????Ručné One-by-One a Kontrolovaná Kvalita Minimálne 3 Samostatné Časy. ????Pestované Trvalo Udržateľným Spôsobom, Vyberaných & Zabalený. ???? 3 Biela Šalvia Rozmazať Palice Smudging Kit (3 biela šalvia zväzky, abalone shell & stojan, pierko a pokyny a požehnanie). ????Pestuje na Súkromné Pozemky v Horách Okolo Kalifornie. ✨ Biela Šalvia je Starobylé Bylina Používa na Čistenie a Očistiť Svoje Okolie. ????Modrá Rieka Šalvia je Určená Priniesť Krásne Šalvia Výrobkov, ako Veľa Ľudí, ako je to Možné!.Remeselné a Viazané Modrá Bavlna Reťazec.Multi-Farebné Abalone Shell a handcut dreva, stojan, trojnožku, aby útulný domov pre vaše šalvia a škvrny pred, počas a po použití.Trvalo spravuje národné vlády s cieľom zabezpečiť tento druh shell zostáva zdravý, shell je vedľajší produkt abalone po tom, ako ruka chytila potápačov.Vaše Smudging Pierko je skutočný turecko pierko, ktorý bol úctivo sa zbiera ako vedľajší produkt z turecka, pôvodom z krutosť bez spoločnosti.Pokynov Sprievodcu je 2 stránky súboru pokyny na čistenie a požehnanie váš domov, starostlivo premyslené a dať dohromady so starostlivosťou.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria