• Nové
USB Flash Disk 3.0, AmmEicooan 1 TB USB Palec Disky Čítať a Písať Speads až do 100MB/S pre Notebook, Externé Ukladanie Dát Disk s Memory Stick,Otáčať, Ozna,Skok Disk Storage (Black)

USB Flash Disk 3.0, AmmEicooan 1 TB USB Palec Disky Čítať a Písať Speads až do 100MB/S pre Notebook, Externé Ukladanie Dát Disk

€ 8.38
Suma
Tova je k dispozícii

[ 1 TB ZARIADENÍ " MEMORY ] -1 TB usb palec disky sa bežne používa pre ukladanie, zálohovanie dát a počítačové prenos súborov, to bude vyhovovať vašim potrebám na každodenné použitie v práci, v škole, doma, a cestovné pre fotografie, hudbu, videá, súbory, ukladanie a prenos. 1 TB Amm Eicooan USB Flash Disk môže preniesť až do 204800 fotografie(26 megapixelov); 102400 MP3 audio súbory; 2560 minút HD videa(2080 P rozlíšenie) alebo 5120 minút HD videa (720 P rozlíšenie). [ BEZ INŠTALÁCIE SOFTVÉRU ] -Násobne Skladovanie Pen Drive Podporuje Windows 7/8/10 / Vista / XP / Unix / 2000 / ME / NT, Linux a Mac OS, a je kompatibilný s rozhraniami USB 3.0 a USB 2.0 /1.1 porty. 1 TB Amm Eicooan USB 3.0 Palec Jednotka je typu plug and play, bez akejkoľvek inštalácie softvéru; Jednoducho vložte palec disky do zariadenia na prenos a ukladanie dát medzi zariadeniami. [ MÓDNE A ODOLNÉ KOVOVÉ MATERIÁL ] - koniec palec disky má slučky, ktoré možno ľahko pripojiť na vašu prívesok alebo lano, pomocou pomôcť udržať pred stratou, a pre jednoduché prenášanie. 1 TB Amm Eicooan USB Flash Disk funkcie odolné a robustné ABS a Kovového krytu telo otočené dizajn.360° pootočené dizajn, je vyrobená z nerezovej ocele a vnútorná časť je vyrobená z ABS plastu. [ USB FLASH DISK 3.0] - usb palec disky môžu byť použité pre herné konzoly, v-audio do áut a viac, usb palec disky robí prenos súborov jednoduchšie a rýchlejšie. 1 TB Amm Eicooan usb flash disk je High Speed Flash Memory Stick , Rýchle výmeny dát, usb flash disk, usb flash disk pridá viac úložného priestoru. [ STUPEŇ ČIP] - usb flash disk prináša lepšie služby pre zákazníkov - LEN pre Amm Eicooan usb flash disk.1 TB usb flash disk nahrať svoj život tak, ako chcete, na usb flash disk, usb flash disk s lepšie služby. 1 TB Amm Eicooan usb flash disk vlastní premium Triedy čip, každá z našich 1 TB usb flash disk, sa bude testovať pred odoslaním, usb flash disk opierajú o jeden mesiac obmedzená záruka. 1 TB ZARIADENÍ " MEMORY BEZ INŠTALÁCIE SOFTVÉRU MODERNÝ A ODOLNÝ KOVOVÝ MATERIÁL USB FLASH DISK 3.0 TRIEDY A ČIP.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria