• Nové
Nepremokavé Pieskovísk Pieskovisko Kryt, Štvorcové Pieskovisko Pieskovisko Ochranný Kryt so Šnúrkou, Pláž Pieskovisko Prekrytý Bazén, Pieskovisko Kryt pre Záhradné Domov, Vonkajší Bazén (47 x 47 Palcov)

Nepremokavé Pieskovísk Pieskovisko Kryt, Štvorcové Pieskovisko Pieskovisko Ochranný Kryt so Šnúrkou, Pláž Pieskovisko Prekrytý

€ 14.33
Suma
Tova je k dispozícii

????【Premium Materiál] vyzýva pieskovisko kryt je vyrobený z vysoko-kvalitných oxford látky, vode odolné a trvanlivé.Nepremokavé PVC záterom, tepelnú odolnosť na dlhý čas používať.Pridať ochranu pre vaše deti, pieskovisko kráľovstvo.Tipy : uistite sa, že vaše pieskovisko veľkosť pred nákupom. ????【Premyslený Dizajn] vyzýva šnúrkou, dizajn pieskovisko kryt môže pevne kryt na pieskovisko a udržať hračky a pieskovisko vonku v daždivom počasí pred prachom a dažďom. ????【Ľahko sa prenáša] vyzýva Naše pieskovisko ochranný kryt je ľahko zložiť a skladovať, keď ho nepoužívate, môžete dať na auto alebo v taške úsporu miesta.Veľmi vhodné pre vonkajšie pláž hrať. ????【, Ako sa Starať] vyzýva Naše pieskovisko ochranný kryt je univerzálne v každej sezóne a poskytuje ďalšiu ochranu pre pieskovisko.Keď vaše pieskovisko kryt je špinavý, len štetcom, a to pomocou štetca, aby sa to veľmi čisté. ????【Široké Uplatnenie] vyzýva Toto pieskovisko kryt môže byť použitá ako pieskovisko kryt, ale byť tiež použitý ako wimming zakrývania, záhradný bazén kryt, aj nábytok protiprachovým krytom.Funkcie : 1. Pridať ochranu pre vaše deti, pieskovisko kráľovstvo.2. Protiprachový kryt je vyrobený z vysoko-kvalitných Oxford látky, s pevné šitie a vodotesný povlak, odolný proti natrhnutiu a silným slnečným žiarením.3. Pieskovisko kryt dokonale pokrýva pieskovisko, ktoré môžu chrániť piesku a hračky a zabraňovať znečisťovaniu životného prostredia.4. Ľahko prenosný, ľahko zložiť, ak nie je v use Product Informácie : Materiál : Oxford Cloth Color : Green Size : 47 x 47 Inch Package Zahŕňa : 1 x Nepremokavé Pieskovisko Kryt.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria