• Nové
OmiStout Závit, Tesnenie Pásky pre Inštalatéra, 1/2 x 460 PTFE Vody Tesniaca Páska, UL Uvedené 4 mil Pribrala pre Sprchové, Kohútikov a Potrubia Vlákna (1 Ks)

OmiStout Závit, Tesnenie Pásky pre Inštalatéra, 1/2 x 460 PTFE Vody Tesniaca Páska, UL Uvedené 4 mil Pribrala pre Sprchové, Kohútikov

€ 29.54
Suma
Tova je k dispozícii

【Premium Quality] vyzýva Omi Stout Závit, Tesnenie Páska je vyrobená z high-density PTFE.UL uvedený produkt je odolné na použitie a ponúka vzduchotesné, nepriepustných tesnenie závitových spojov potrubia, ventily a armatúry. 【Pribrala Páska] vyzýva So 4 mil hrúbky, páska je oveľa viac odolné a ľahko použiteľné.Aj keď ste nikdy nepoužívajte tesniace pásky pred, môžete ľahko zvládnuť to v nadväznosti na usmernenie!. 【Vynikajúce Tesnenie] vyzýva Na pribrala pásky a profesionálnej kvality materiálu pomôcť znížiť únik spôsobené nesprávnym vinutie, a ponúka vynikajúce tesnenie ako nekvalitné pásky. 【Široké Uplatnenie] vyzýva niť, tesnenia, pásky je kompatibilný s kovové alebo plastové potrubie na vodu tesnenie. 1 role balík, ideálne pre rodinné použitie. 【100% Záruka Spokojnosti] vyzýva Ak máte akékoľvek otázky ohľadom našich produktov, prosím, neváhajte napísať nám e-mail.Garantujeme odpoveď do 24 hodín.Vyrobené z high-density PTFE materiálu, Omi Stout Závit, Tesnenie Pásky sa narodil pomôže zabrániť a zníženie úniku v rodine, klampiarske práce.Trvanlivé a ľahko sa používa, ak je výrobok UL uvedené a má zabezpečené kvality.Získajte Omi Stout niť, tesnenia, pásky, žiadne starosti o potrubie úniku!.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria