• Nové
Špz Rámy Silikónový Držiak špz, Hrdza-Dôkaz Hrkálka-Doklad, odolný proti Poveternostným vplyvom s 3 Drenážne Otvory Čierne Silikónové špz Rám Kryt (2 Ks)

Špz Rámy Silikónový Držiak špz, Hrdza-Dôkaz Hrkálka-Doklad, odolný proti Poveternostným vplyvom s 3 Drenážne Otvory Čierne Silikónové

€ 4.51
Suma
Tova je k dispozícii

【 U. S. UNIVERZÁLNEJ VEĽKOSTI] vyzýva Perfektný štandardný-problém auta špz (Veľkosť : 12" x 6") v USA alebo Kanade a univerzálny pre predná & zadná doska.NULA nálepky prekážka,100% Ulici Právne a nebudú zastaví policajná hliadka (Žiadne skrutky patrí). 【 Odolné & Vody-dôkaz] vyzýva Vyrobené z priemyselné-silikónu, odolný proti teplu a chladu, ktorý môže pracovať bez poškodenia v rozsahu -60~250 stupňov.Hrdza-dôkaz, Hrkálka-dôkaz a odolný proti Poveternostným vplyvom.Toto auto špz rámy majú 3 drenážne otvory, že uvoľňovanie vody.Vaše dosky nikdy pobyt stojatej vody. 【JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA] vyzýva s 2-stranne otvorenie dizajn a aktualizované R-uhol dizajn.Aby rámu dokonale hodí do vášho auta.Stačí stlačiť vaše špz od úvodnej strane, nie je potrebné žiadne sily a udržať 4 strany hrany flate bez rozbité .Nie je potrebné starať o ostré špz poškriabaniu prstami alebo poškriabaniu vaše nové špz kryt. 【 Dokonalú Ochranu] vyzýva evidenčné bude pevne zachytiť a je to hrubé odolného materiálu, takže lak na aute, je chránené.A zároveň efektívne chrániť svoj tanier z poškriabaniu a deforming. 【What You Get] vyzýva : ZÁRUKA - Ak naše rámy sa nezmestia aute, ALEBO sa vám nepáči, ALEBO si uvedomíte, nechcete ich predsa, vrátime vám 100% peniaze späť - bez otázok.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria