• Nové
Neúnavný Golf Speed Stick pomoc na Vzdelávanie a Tempo Tréner. Tento Golf Školenia pomoc Vám Pomôže získať Rovnováhu a Nádvoria. Získajte Golfového Švihu Tréner Teraz, a Začať Bombardovať Týchto Jednotiek!

Neúnavný Golf Speed Stick pomoc na Vzdelávanie a Tempo Tréner. Tento Golf Školenia pomoc Vám Pomôže získať Rovnováhu a Nádvoria.

€ 52.50
Suma
Tova je k dispozícii

ZÍSKAŤ RÝCHLOSŤ SWING, ZÍSKAŤ VZDIALENOSŤ – Zvýšenie hojdačka rýchlosti až do 5% v 6 týždňov podľa nasledujúcich golf vzdelávacieho programu.Hľadať zisky až do 30 metrov!.ALL-IN-ONE – Inovatívne, nastaviteľné swing stick hmotnosť systému znamená, 3 tyčinky za cenu 1. Ľahké dať v taške, ľahko upraviť váhy a ľahko získať metrov.Vzdelávací PROGRAM – Zahŕňa bezplatné 6-týždeň golf vzdelávacieho programu s každým golf školenia stick. 3x 15-minútové tréningy za týždeň.Cvičiť doma, v práci alebo na driving range.VYBUDOVAŤ SWING – Podporuje atletický rýchlosť swing, so zameraním na budovanie svalovej pamäte a zdokonaliť techniku.Golf rýchlosť školiteľov sú v súčasnosti používané ako muž a žena tour profesionálov. - Podporuje atletický swing, so zameraním na budovanie svalovej pamäte a zdokonaliť techniku.Rýchlosť školiteľov sú v súčasnosti používané ako muž a žena tour profesionálov.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria