• Nové
PGTOPONE Custom Fit Black Panel stredovej Konzoly Kryt Dash Mat Chránič Sunshield Kryt Podložku Koberec Kompatibilný s Toyota Highlander 4. Generácie 2021 2022(HUD Štýl)

PGTOPONE Custom Fit Black Panel stredovej Konzoly Kryt Dash Mat Chránič Sunshield Kryt Podložku Koberec Kompatibilný s Toyota Highlander

€ 10.50
Suma
Tova je k dispozícii

▶ Materiál : Vyrobené z Cítil Textílie, životné prostredie, anti-slip; Kryty Vyrobené z odolné, stálofarebné, nezmršťuje sa ihla-úder koberec.Jednoduchá Inštalácia, žiadne adehsives potrebné.Jednoducho umiestnite podložku, na hornej časti palubnej dosky. ▶ Obutie : Kompatibilný s Toyota Highlander 2020 2021 2022(Na Ľavej strane vodiča IBA Kompatibilné hlavičky up display). ▶ Dizajn : Obhajovať vaše tabuli proti praskaniu, zafarbenie a oslneniu; Pomlčka mat úplnú ochranu udržuje vaše dash stravovanie v perfektnom stave. ▶Montáž : Jednoduchá Inštalácia, žiadne adehsives potrebné.Jednoducho umiestnite podložku, na hornej časti palubnej dosky. ▶POZNÁMKA : Rôzne dash rohože sa hodí pre rôzne modely áut, pls kontrola vášho auta, model a palubnú dosku, alebo nás kontaktujte na uistite sa, že podložka pre svoje vozidlo správne.Kompatibilné s Toyota Highlander 4. 2021 2022. Na Ľavej strane vodiča LEN.NIE je Kompatibilná hlavičky up displej(HUD).Päť-špicaté silica gel dizajn, účinné anti-šmyk.Jednoduchá Inštalácia, žiadne adehsives potrebné.Jednoducho umiestnite podložku, na hornej časti palubnej dosky.Highlander vyšívané slová, odborné, viac v súlade s interiéru atmosféru.Vyrobené z Cítil Textílie, životné prostredie, anti-slip; Kryty Vyrobené z odolné, stálofarebné, nezmršťuje sa ihla-úder koberec.Jednoduchá Inštalácia, žiadne adehsives potrebné.Jednoducho umiestnite podložku, na hornej časti palubnej dosky.Obhajovať vaše tabuli proti praskaniu, zafarbenie a oslneniu; Pomlčka mat úplnú ochranu udržuje vaše dash stravovanie v perfektnom stave.Vyhradené výstupu vzduchu otvory v súlade s pôvodným auto.Okraj rezu je usporiadané v poriadku.V Lete Chladí vozidiel vnútornej teploty, blokovanie hrozné, UV žiareniu, z kúrenie-up dash.V Zime, v teple a minimálny teplotný rozdiel, chrániť prístrojová doska od chladu.POZNÁMKA : Rôzne dash rohože sa hodí pre rôzne modely áut, pls kontrola vášho auta, model a palubnú dosku alebo zaistite, aby mala mat pre svoje vozidlo správne.Obhajovať vaše tabuli proti praskaniu, zafarbenie a oslneniu;.Pomlčka mat úplnú ochranu udržuje vaše dash stravovanie v perfektnom stave.Zlepšiť svoje vodičské jasnosť.Kompatibilné s Toyota Highlander 4. 2021 2022 For Ľavej ruke ovládač ONLYNOT Kompatibilné hlavičky up displej(HUD).V Lete Chladí vozidiel vnútornej teploty, blokovanie hrozné, UV žiareniu, z kúrenie-up dash In Zimné, Udržiavať v teple a minimálny teplotný rozdiel, chrániť palubnej dosky z cold NOTE : Rôzne dash rohože sa hodí pre rôzne modely áut, pls kontrola vášho auta, model a palubnú dosku alebo zaistite, aby mala mat pre svoje vozidlo správne.Obhajovať vaše tabuli proti praskaniu, zafarbenie a oslneniu;Pomlčka mat úplnú ochranu udržuje vaše dash stravovanie v perfektnom stave.Zlepšiť svoje vodičské jasnosť.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria